Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Robinsonka, která měsíc menstruovala na ostrově, je v tom: Kateřina Šuriaková čeká mimi

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
těhotenství
Kateřinu Šuriakovou si mohou lidé pamatovat z první řady reality show Robinsonův ostrov. Katka byla zpočátku nenápadná, malá blondýnka, která měla velké ambice. Její šanci na vítězství zhatila ale nemoc a Kateřina musela soutěž opustit. Po skončení soutěže patřila mezi výraznější jedince, na které se jen tak nezapomnělo. Od té doby se ale změnila. Přestala obrážet party a žít bohémským životem. Nyní na sociálních sítích oznámila, že čeká potomka.

Robinsonův ostrov jí dal lekci

Kateřina Šuriaková se před třemi lety zúčastnila první série Robinsonova ostrova a měla dobře našlápnuto k výhře. Všechno jí ale zkomplikovaly zdravotní potíže, se kterými musela na ostrově bojovat.

Blonďatá, nenápadná, drobná holka nepředpokládala, že show bude tak velký zápřah. Největší problémy měla s nulovou hygienou. „Ono to na těch kamerách nejde moc vidět, ale opravdu jsme byli hodně chlupatí. Za tři dny na ostrově jsem už byla tak chlupatá, že jsem si vzala mačetu a snažila jsem si oholit nohy, podpaží a nešlo to,“ svěřila se eXtra.cz.

Jak soutěž postupovala, tak Kateřina začínala čím dál tím více trpět. Spaní na chladném písku jí přivodilo zánět močového měchýře. Aby toho nebylo málo, tak téměř bez jakýchkoliv hygienických pomůcek měsíc menstruovala.

Tohle už bylo na jemnou blondýnku příliš a i přesto, že se snažila dostat ze všech zdravotních problémů, soutěž musela nakonec opustit.

Bujaré večírky vyměnila za těhotenství

Po skončení soutěže na rozdíl od jiných soutěžících neupadla Kateřina v zapomnění a se svými kolegy obrážela města, ve kterých se vždy konala nějaká party Robinsonova ostrova. Katka patřila mezi ty holky, které to na parketu uměly pořádně rozjet a bohémský život si užívala plnými doušky.

V současné době má už ale úplně jiné starosti. „V roce 2020 nebude jenom jeden mejdan. Bude ze mě máma, a to ta nejlepší,“ napsala Kateřina na sociálních sítích s tím, že se bude vdávat a přivede na svět svého prvního potomka.

Související články

Další články