Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Robinsonka Katka Šuriaková o mateřství: Ten pocit si užívám, popraskané a povislé břicho už ne

Robinsonka Katka Šuriaková o mateřství: Ten pocit si užívám, popraskané a povislé břicho už ne
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
rozhovor
Účastnice drsné reality show Robinsonův ostrov Kateřina Šuriaková se stala nedávno novopečenou maminkou syna, kterému dala krásné české jméno František. Bývalá Robinsonka, která musela náročnou soutěž kvůli vážným zdravotním komplikacím předčasně opustit, promluvila pro eXtra.cz bez obalu o mateřství,a také o tom, jak jí tahle nová životní role změnila život.

Většina lidí si jméno Kateřina Šuriaková spojí s reality show Robinsonův ostrov. Pohledná blondýnka v soutěži nejdříve působila jako neškodná hráčka bez šance na výhru.

To se však postupem času změnilo a stala se z ní rovnoprávná soupeřka. Robinsonův ostrov je soutěž, která je známá především přežíváním v nepříznivých podmínkách, kde jde veškerá hygiena stranou.

Své o tom ví čerstvá maminka Kateřina, která si přivodila vážný zánět močového měchýře a soutěž musela ukončit. Ani po opuštění soutěže to neměla Kateřina vůbec snadné a zánět se s ní táhl

dlouhé dva měsíce.

Nakonec se ale dala Kateřina dohromady, našla toho pravého, vdala se a před pár týdny porodila. Bývalá Robinsonka nezastírá, že se jí příchodem syna obrátil život naruby, ale svoji novou roli si užívá.

Snažím se být hezká máma, je to boj s emocemi a zodpovědnost

Kateřina se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídala o nové životní etapě. "Mateřství mi změnilo život hodně. Hlavně mi chybí spánek. Ale změnilo mi to život k hezčímu, je to nejkrásnější pocit. Když se na to dítě zkrátka podíváš, cítíš něco, co nedokážeš popsat. Je to strach, láska. Užívám si to," říká dojatá maminka malého Františka.

"Když si odmyslím to popraskané a povislé poporodní břicho, tak si říkám jo, cítím se dobře," popisuje s úsměvem Kateřina. "Snažím se ale zároveň být i hezká a udržovaná mamča," dodává.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy