Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Robinsonka Katka Šuriaková, která 30 dní menstruovala: Prozradila, kolik chce dětí

Zdroj: Se souhlasem Kateřiny Šuriakové
+ Další 3 fotografie
robinsonův ostrov
Kateřinu Šuriakovou si lidé pamatují z první řady reality show Robinsonův ostrov. Od té doby ale uteklo spoustu času a momentálně je z Kateřiny novopečená maminka a šťastně provdaná manželka. Sympatická Robinsonka v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak si užívá nebo neužívá mateřství a jak si na sebe s Františkem zvykají.

Kateřina Šuriaková měla v reality show Robinsonův ostrov velkou smůlu. Pohledná blonďatá bojovnice měla odhodlání dostat se do finále a vyhrát, ale bohužel ji zradilo zdraví. Kvůli nedostatečným hygienickým podmínkám dostala zánět močových cest a nejdříve se snažila statečně nemoci odolávat.

Nepříjemné onemocnění se zhoršovalo, k tomu se přidala třicetidenní menstruace, nedostatek jídla a Kateřina nakonec musela show opustit. S odstupem času nakonec ale nelitovala, že soutěž opustila, protože zdraví je mnohem cennější.

Po skončení Robinsonova ostrova Kateřina zvolnila tempo, vdala se a otěhotněla. Nyní prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy po boku manžela Františka a malého syna Franty.

Chtěla bych tak 4 děti, ale který chlap by do toho šel?

Kateřina si novou roli maminky užívá, a to i přesto, že s Františkem to není vždy úplně jednoduché. "Fanoušek je úžasný, jen má nějaké období pištění, ječení, takže ve čtyři ráno začne a jede. Je to ale pořád dobré a zvládám. Během těhotenství jsem přibrala 10 kilo a nějak se mi to nedaří shodit. Řekla jsem si ale, že začnu teď běhat a pustím se do toho," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Na druhou stranu Katka chválí partnerovu pomoc i babiček. "Babičky i dědečky máme úžasné. Jedna i druhá hlídají, když potřebujeme. Tatínek Fanouška miluje, takže co se týče jeho, tak táta na 100 %," pokračuje.

Kateřina by nejraději měla čtyři děti. "Chtěla bych fakt čtyři, ale jaký chlap chce čtyři? Tak uvidíme, mě by nevadilo druhý, ale teď na to není situace a chci dát všechno nyní Fandovi. Uvidíme, třeba bude nakonec jedináček a nebo bude mít dalších 11," dodává s úsměvem.

Související články

Další články