Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Robinsonka Kateřina Šuriaková: Přestala řádit, otěhotněla a vzala si statného chasníka

Robinsonka Kateřina Šuriaková: Přestala řádit, otěhotněla a vzala si statného chasníka
Zdroj: Kateřina Šuriaková archiv
+ Další 3 fotografie
svatba
Robinsonka Kateřina Šuriaková se od dob vysílání Robinsonův ostrov poměrně hodně zklidnila, založila rodinu a stihla se vdát. Ještě před dvěma lety si Kateřina užívala svobodného života a pařila ostošest. To se ale před časem změnilo, když oznámila, že čeká rodinu a brzy se navíc bude vdávat. Nyní na sociálních sítích uveřejnila svatební snímek od moře a strhla se vlna gratulací.

Utrpení na Robinsonově ostrově

Kateřina Šuriaková se zúčastnila druhé řady show Robinsonův ostrov Pohledné a jemná blondýnka byla zpočátku velmi nevýrazná a nikdo se nepozastavoval nad tím, že by měla vůbec nějakou šanci stát se vítězkou.

Ale Kateřina postupem času začala bojovat jako lev, a to nejenom v osobních výzvách. Podmínky na ostrově nejsou ideální, a to nejenom ty hygienické. Kateřina ani ne v polovině soutěže dostala zánět močových cest, ale ani to ji neodradilo.

Soutěžící spali v chladném písku, takže bylo otázkou času, kdy tyto problémy potkají nějakou z dívek. Bohužel to byla právě Kateřina, které se k zánětu močových cest přidala ještě menstruace, která trvala měsíc. Statečná Kačka nakonec soutěž musela opustit.

Těhotenství a svatba u moře

„V roce 2020 nebude jenom jeden mejdan. Bude ze mě máma, a to ta nejlepší,“ napsala Kateřina na sociálních sítích před nějakou dobou. Už tehdy avizovala, že ještě než se narodí vytoužené miminko, tak stihne svatbu.

A evidentně si všechno dobře naplánovala, protože se na sociálních sítích pochlubila snímkem z krásné svatby od moře. Za svého chotě si vzala statného chlapíka, který vlastní Pizzerii a je tak o dvě hlavy větší Kačka.

"Byla to vlastně velmi rychlá akce. S nyní už manželem jsme měli naplánovanou dovolenou v Zanzibaru na únor. Tak jsme si řekli, že to spojíme rovnou i se svatbou. Chtěli jste, aby přišlo mimčo do úplné rodiny a vlastně nebylo na co čekat. Hlavně jsem nechtěla s pupkem řešit svatbu někde v Praze. Takže jsme se vyhnuli povinnostem a bylo to hrozně fajn," řekla pro eXtra.cz.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy