Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Robinsonka Kateřina Šuriaková porodila: Na svět přivítala rozkošného chlapečka

Robinsonka Kateřina Šuriaková porodila: Na svět přivítala rozkošného chlapečka
Zdroj: archiv Kateřina Šuriaková
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
Radostná zpráva
Kateřina Šuriaková, která se před čtyřmi lety zúčastnila drsné reality show Robinsonův ostrov, se na sociální síti pochlubila radostnou novinku. Na svět přivítala prvorozeného potomka. Porodila krásného a zdravého chlapečka. Na sociální síti se ihned pochlubila fotkami rozkošného synka.

Je tomu už čtyři roky, co se pohledná blondýnka Kateřina Šuriaková účastnila reality show Robinsonův ostrov. Byla jednou z nejodvážnějších a nejprůbojnějších hráček v této show. Jenže soutěž dávno skončila a Kateřina teď vede nový život.

Narození miminka

Krásná Šuriaková si našla partnera a život se jí obrátil vzhůru nohama. Otěhotněla a pak následovala velkolepá svatba u moře. "Byla to vlastně velmi rychlá akce. S nyní už manželem jsme měli naplánovanou dovolenou v Zanzibaru na únor. Tak jsme si řekli, že to spojíme rovnou i se svatbou. Chtěli jsme, aby přišlo mimčo do úplné rodiny a vlastně nebylo na co čekat. Hlavně jsem nechtěla s pupkem řešit svatbu někde v Praze. Takže jsme se vyhnuli povinnostem a bylo to hrozně fajn," uvedla tehdy pro eXtra.cz.

Kateřina měla z porodu velké obavy, které jsou už zažehnány, protože miminko je už na světě. "Tohle je nejvíc, to se prostě popsat nedá," komentovala novopečená maminka Šuriaková.

Robinsonka rodila v porodnici Apolinář v Praze. Na svět přivítala rozkošného a zdravého chlapečka. Jméno zatím svým fanouškům neprozradila. Na sociální síti se však pochlubila hned několika snímky sladkého chlapečka, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy