Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Robinsonka Kateřina Šuriaková o blížícím se mateřství a koronaviru: Manžel chce k porodu

Robinsonka Kateřina Šuriaková o blížícím se mateřství a koronaviru: Manžel chce k porodu
Zdroj: Kateřina Šuriaková archiv
+ Dalších 13 fotografií
těhotenství
Už to budou čtyři roky od doby, kdy se Kateřina Šuriaková objevila v reality show Robinsonův ostrov. V současné době se ale připravuje na jednu z nejpříjemnějších epizod v životě ženy. V létě se má pohledné blondýnce a jejímu manželovi narodit chlapeček. Kateřina se pro eXtra.cz rozpovídala o tom, jak těhotenství snáší a zda ji nějak ovlivnila pandemie koronaviru.

Kateřina Šuriaková se na začátku března pochlubila na sociálních sítích, že očekávají s manželem příchod potomka. „V roce 2020 nebude jenom jeden mejdan. Bude ze mě máma, a to ta nejlepší,“ napsala a dodala, že to bude kluk.

Aby se chlapeček narodil do úplné rodiny, stihla se Kateřina ještě před blížícím se porodem vdát. „Byla to vlastně velmi rychlá akce. S nyní už manželem jsme měli na únor naplánovanou dovolenou v Zanzibaru. Tak jsme si řekli, že to rovnou spojíme se svatbou. Chtěli jsme, aby mimčo přišlo do úplné rodiny a vlastně nebylo na co čekat. Hlavně jsem nechtěla s pupkem řešit svatbu někde v Praze. Takže jsme se vyhnuli povinnostem a bylo to hrozně fajn,“ prozradila tehdy eXtra.cz.

Sympatická Robinsonka má termín porodu v srpnu a jak sama říká, momentální situace kolem pandemie koronaviru ji nijak blíže neohrozila. "Koronavirus mě nijak neovlivnil. Jezdíme na chalupu nebo na hory. Zařizujeme věci pro malého. Teď jsme dělali pokojíček, objednali kočárek, dokupujeme maličkosti. Manžel chce být u porodu, ale uvidíme, jak to bude. I kdyby nemohl, tak to sama zvládnu. Jsem s tím nějak srovnaná, i když se začínám bát. Ale zvládly to miliony žen po celém světě, tak musím taky," svěřila se Robinsonka eXtra.cz

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy