Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Robinsonka Kateřina Šuriaková měla svatbu jako řemen: Pod nadýchanými šaty nosí chlapečka

Zdroj: Kateřina Šuriaková archiv
+ Dalších 11 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Kateřina Šuriaková už v reality show Robinsonův ostrov tvrdila, že žije svůj život naplno. To koneckonců dokazuje doteď. Sympatická Katka se na nějakou dobu odmlčela, aby zanedlouho oznámila velkou novinu. Je těhotná a bude se vdávat. V současné době se Kateřina připravuje na příchod chlapečka a užívá si po boku svého manžela. Redakci eXtra.cz prozradila detaily svatby, která byla jako vystřižená z pohádky.

S těhotenstvím nikdo nepočítal

Kateřina Šuriaková je bezpochyby živel a dokázala to i v reality show Robinsonův ostrov, kde na první pohled působila jako křehká blondýnka, ale záhy soutěžícím jasně ukázala, že je silný soupeř. Kvůli zdravotním komplikacím musela soutěž opustit, ale zvládla to se vztyčenou hlavou.

Po skončení celé show objížděla s některými ostatními účastníky bary napříč celou republikou a užívala si života. Několikrát změnila image a vypadalo to, že se stále hledá. Po nějaké době se ale bývalá Robinsonka odmlčela a nebylo o ní slyšet.

Před pár týdny se ohlásila na sociálních sítích s radostnou novinou, že čeká miminko. Nikdo z jejích sledujících takovou novinu nečekal. „V roce 2020 nebude jenom jeden mejdan. Bude ze mě máma, a to ta nejlepší,“ napsala Kateřina na sociálních sítích a za chvíli zprávu doplnila: "Je tam a je to kluk."

Svatba jako z pohádky

Katka neotálela a ještě před příchodem syna na svět si vzala za manžela svého přítele Františka, který vlastní pizzerii a je tak o dvě hlavy větší než Kačka.

„Byla to vlastně velmi rychlá akce. S nyní už manželem jsme měli na únor naplánovanou dovolenou v Zanzibaru. Tak jsme si řekli, že to rovnou spojíme se svatbou. Chtěli jsme, aby mimčo přišlo do úplné rodiny a vlastně nebylo na co čekat. Hlavně jsem nechtěla s pupkem řešit svatbu někde v Praze. Takže jsme se vyhnuli povinnostem a bylo to hrozně fajn,“ řekla pro eXtra.cz.

Sympatická blondýnka vypadala jako nevěsta z pohádky a na obou zamilovaných je vidět, že si svůj velký den náramně užili. Kdysi divoké Robinsonce nebylo vůbec líto, že si kvůli těhotenství nemůže užít pravý svatební mejdan.

"Líto mi to určitě nebylo. V Zanzibaru bylo 35 stupňů a v tom se těžko pije. Věřím, že si s manželem vyhodím z kopýtka, až to půjde. Teď jsme šťastni a těšíme se z miminka, které brzy přijde na svět. Mejdany mi opravdu nechybí," dodala spokojená Káťa.

Související články

Další články