Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Robinsonka Kateřina Šuriaková je chodící koule: Poslední týdny jsou hrozné, porodu se bojím, ale ven musí

Robinsonka Kateřina Šuriaková je chodící koule: Poslední týdny jsou hrozné, porodu se bojím, ale ven musí
Zdroj: Kateřina Šuriaková archiv
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Porod
Kateřina Šuriaková se před čtyřmi lety zúčastnila drsné reality show Robinsonův ostrov, kde se snažila probojovat až do finále a shrábnout pohádkovou výhru. Zdravotní komplikace ovšem sympatické blondýnce nedovolily ve hře pokračovat a musela ostrov proti své vůli opustit. Od té doby ale uběhlo spoustu času. Kateřina dospěla, vdala se, otěhotněla a nyní ji co nevidět čeká porod. Redakci eXtra.cz bývalá Robinsonka upřímně řekla, jak se v posledních týdnech cítí.

Pohledná blondýnka Kateřina Šuriaková patřila mezi jedny z nejodvážnějších a nejprůbojnějších hráček v show Robinsonův ostrov. Od skončení první řady hry o přežití uběhly už čtyři roky a za tu dobu se Kateřině převrátil život vzhůru nohama.

Robinsonka si našla partnera, se kterým otěhotněla a následovala velkolepá svatba u moře. "Byla to vlastně velmi rychlá akce. S nyní už manželem jsme měli naplánovanou dovolenou v Zanzibaru na únor. Tak jsme si řekli, že to spojíme rovnou i se svatbou. Chtěli jsme, aby přišlo mimčo do úplné rodiny a vlastně nebylo na co čekat. Hlavně jsem nechtěla s pupkem řešit svatbu někde v Praze. Takže jsme se vyhnuli povinnostem a bylo to hrozně fajn," řekla tehdy pro eXtra.cz.

Sympatická Kačka si svoje divoké období po ostrově náramně užila, ale nyní má myšlenky úplně jinde. "Teď jsme dělali pokojíček, objednali kočárek, dokupujeme maličkosti," těšila se z nakupování výbavičky pro malého.

Poslední týdny jsou pěkná fuška

Kačka má před sebou poslední týdny a nezastírá, že je to velmi náročné, a obzvlášť v takových vedrech. "Poslední týdny jsou nejhorší. Vůbec to neutíká, jsem jako chodící koule a navíc je vedro jako blázen, takže musím být zavřená doma, protože mi je venku blbě."

Bývalá Robinsonka dodala, že porodu se sice strašně bojí, ale zároveň se těší. "Věřím, že to bude dobré a všechno bude v pohodě. Obavy mám. To je jasné. Už jsem jednou jela do porodnice, že to přišlo, ale byl to planý poplach. Ven zkrátka musí," vtipkovala Kačka.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy