Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Robinsonka Kateřina Šuriaková dala synovi jméno, které znamená bojovou zbraň, a promluvila o porodu

Robinsonka Kateřina Šuriaková dala synovi jméno, které znamená bojovou zbraň, a promluvila o porodu
Zdroj: Kateřina Šuriaková archiv
+ Dalších 13 fotografií
mateřství
Kateřina Šuriaková minulý víkend porodila. Půvabná Kačka, která se proslavila hlavně v drsné reality show Robinsonův ostrov, dala synovi krásné české jméno, které má více významů. Čerstvá maminka nezastírala, že poslední dny těhotenství byly pro ni velmi náročné, a to hlavně kvůli velkým vedrům. V současné době se těší z nového přírůstku do rodiny a eXtra.cz prozradila jméno chlapečka a jak probíhal porod.

Kateřina Šuriaková si ještě před necelým týdnem dělala srandu z toho, že vypadá jako chodící koule, a už by si moc přála, aby miminko bylo na světě. "Poslední týdny jsou nejhorší. Vůbec to neutíká, jsem jako chodící koule, a navíc je vedro jako blázen, takže musím být zavřená doma, protože mi je venku blbě."

Minulý víkend se ale konečně dočkala a partnerovi porodila nádherného chlapečka, který dostal krásné jméno František. "Je to František, po tátovi a dědečkovi. Je to anděl," řekla eXtra.cz krátce po porodu.

Jméno František pochází z germánského slova Frank(o), což znamená svobodný muž, ale může se také vykládat jako oštěp. Bývalá Robinsonka je sice ještě s Františkem v nemocnici, ale oba se těší dobrému zdraví.

Porod byl vlastně docela v pohodě

Kateřina se nechala slyšet, že měla vymyšlené varianty i pro holčičku, ale příroda tomu holt chtěla jinak. "Já měla holky Viktorku nebo Rozárku a on je z toho František," vtipkovala.

"Porod byl vlastně v pohodě. Celý ten den i průběh. Co byl opravdu masakr, byly poslední kontrakce. Ale zvládli jsme to oba a František je na světě. Je to nepopsatelný pocit," dodala novopečená maminka redakci.

Související články

Další články