Robinsonův ostrov se chýlí pomalu ke konci. Už jen šest dní zbývá do velkého finále, kdy bude rozhodnuto o vítězi, který se stane jediným přeživším Robinsonem a odnese si domů částku 2,5 milionu korun.

Soutěžící, kteří vypadli z reality show Robinsonův ostrov, neputovali prvním letadlem do Česka, ale čas trávili v hotelu. Po posledním duelu opustili ostrov vykoupení Dominik a Bára, kteří se tak stali dalšími členy poroty.

„Byla to taková menší dovolená, mohli jsme se podívat po okolí nebo jen trávit čas u bazénu,“ řekla v rozhovoru pro TV Nova Barbora Mudrochová (27). Už delší dobu se šuškalo hlavně mezi fanoušky, jestli měli soutěžící po tolika dnech strávených na ostrově mezi sebou nějaký románek.

A kupodivu Dominik a Bára trochu nastínili, co se na ostrově dělo, ale do detailů rozhodně nezabíhali. „Žádní Romeo a Julie, nic takového se neodehrálo. Ale určité sympatie mezi sebou měli Katka a Radim. Jenže to bylo víc z Radimovy strany, Káťa je taková, že vám nabídne objetí, ale pak vás odkopne a je jí to jedno,“ řekla Bára.

„Mezi nimi to pozoruju i teď, po skončení soutěže, když se scházíme na nějakých akcích.“