Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Robinsoni se rozpovídali o divočení na ostrově: Oddávali se soutěžící nespoutanému sexu?

Docházelo na ostrově k sexuálním orgiím?
+ Dalších 21 fotografií
Reality show Robinsonův ostrov je čím dál tím více napínavější. Zatím ani samotní diváci nedokážou odhadnout, kdo by mohl vyhrát pohádkovou výhru 2,5 milionu korun. Ve hře je zatím i spousta žen, které jsou velmi silnými hráčkami. Na druhou stranu na Robinsony vyplouvají velmi pikantní informace o tom, kdo s kým měl na ostrově románek a zda se soutěžící oddávali nezřízenému sexu. Jak to tedy bylo?

Robinsonův ostrov se chýlí pomalu ke konci. Už jen šest dní zbývá do velkého finále, kdy bude rozhodnuto o vítězi, který se stane jediným přeživším Robinsonem a odnese si domů částku 2,5 milionu korun.

Soutěžící, kteří vypadli z reality show Robinsonův ostrov, neputovali prvním letadlem do Česka, ale čas trávili v hotelu. Po posledním duelu opustili ostrov vykoupení Dominik a Bára, kteří se tak stali dalšími členy poroty.

„Byla to taková menší dovolená, mohli jsme se podívat po okolí nebo jen trávit čas u bazénu,“ řekla v rozhovoru pro TV Nova Barbora Mudrochová (27). Už delší dobu se šuškalo hlavně mezi fanoušky, jestli měli soutěžící po tolika dnech strávených na ostrově mezi sebou nějaký románek.

A kupodivu Dominik a Bára trochu nastínili, co se na ostrově dělo, ale do detailů rozhodně nezabíhali. „Žádní Romeo a Julie, nic takového se neodehrálo. Ale určité sympatie mezi sebou měli Katka a Radim. Jenže to bylo víc z Radimovy strany, Káťa je taková, že vám nabídne objetí, ale pak vás odkopne a je jí to jedno,“ řekla Bára.

„Mezi nimi to pozoruju i teď, po skončení soutěže, když se scházíme na nějakých akcích.“

Mohlo by vás zajímat

Další články