Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Robinsonce Terry šlape na paty ufňukaná Nicol: Nepřehlédnutelnými silikony drtí přírodní krásu!

Která z nich má dokonalejší tělíčko?
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 120 fotografií
Zatímco v první řadě Robinsonova ostrova byli v popředí spíše pánové, tak ve druhé sérii je to přesně naopak. Holky kompletně převálcovaly kluky, a to nejenom svým půvabem, ale také schopnostmi ve hře. Na rozdíl od minulého Robinsonova ostrova jsou dívky mnohem dravější a je vidět, že do soutěží o odměnu a imunitu dávají opravdu všechno. Za nejžhavější krásku je považována prozatím Tereza Dušková (22), ale na paty jí šlape Nicol Gremplewska (25). Co myslíte?

Už dnes večer startuje další díl Robinsonova ostrova. Tentokrát půjde opravdu do tuhého. Soutěžících stále ubývá a nálada v kmeni je na bodě mrazu. Hádky a intriky jsou na denním pořádku. Robinsoni už k sobě nejsou tak milí a vlídní, jako byli na začátku hry.

A bude ještě hůř. Moderátor Ondřej Novotný přijde s šokující zprávou. „Mám pro vás jednu důležitou věc, kterou s vámi potřebuji probrat a dopředu říkám, že to není věc příjemná,“ oznámí vyčerpaným soutěžícím.

Že nepůjde o nic příjemného mohli Robinsoni vytušit z jeho tónu a výrazu. Zatím v kmeni Tawi-Tawi zůstávají samá pohledná děvčata. Nejlépe se v současné době drží Tereza Dušková a Barbora Mudrochová (27), která zvládla vybojovat imunitu a dokázat tak svým spoluhráčům, že není žádná padavka.

Všichni jsou paf z krásky Terry, ale té šlape na paty vyřazená Nicol Gremplewska. Na ostrově to byla kost a kůže, ale sotva vypadla, začala na sobě makat. Je pravda, že na rozdíl od Terezy má silikonová prsa, ale postavičku má jako lusk.

Která z Robinsonek se vám líbí nejvíce?

Související články

Další články