Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Robinson Martin se OSTŘE pustil do krásné Niky: "Nikolo, tohle bylo opravdu k zblití!" Co se stalo?

Zdroj: archiv
+ Dalších 100 fotografií
Podmínky pro život a touha za penězi jsou obrovské. Takže není divu, když se na sebe zpětně podívají soutěžící z Robinsonova ostrova v televizi, tak jim je do smíchu, ale někdy také do pláče. Přesně tenhle případ se týkal pohledné Niky, která byla po celou dobu soutěže přesvědčena o tom, že ona je ta, která se nejvíce obětuje pro svůj kmen. Ale Martin to viděl zcela jinak a taky že jí to dal pěkně sežrat!

Reality show Robinsonův ostrov se pomalu blíží ke konci, a proto napětí narůstá. Soutěžící si nejsou nikým a ničím jisti. V kmeni Mayon se vytvořilo tolik aliancí, že se v nich už ani samotní Robinsoni nedokáží vyznat.

O to je to ale větší vzrušení při vyřazování. Za poslední kola totiž nevypadl nikdo, na kom se chvíli předtím soutěžící domluvili. To dokazuje, že ve svých intrikách mají soutěžící poměrně dost velký chaos.

Jako poslední opustil Robinsonův ostrov Jakub a přidal se tak na ostrov vyloučení k Radovanovi, Tereze a Lucii, která už mele z posledního. V současné době jsou již všichni Robinsoni doma a po každém díle běží talkshow Jak to vidí Robinsoni. A právě tady se Martin pustil docela nevybíravě do půvabné Niky.

Oba dva se před zraky kamer začali dohadovat o tom, jak to bylo s tvrzením, že Nika se vždy a nejvíce obětuje pro celý kmen. Důkazem toho byla jedna ze soutěží o odměnu, kde Nika přesekla své vlastní lano, aby opravdu dokázala, že ona je ten největší týmový hráč.

Bohužel v tomhle to Nika trochu přecenila a maximálně ukázala, že je úplně mimo. V televizi své konání komentovala takto: ,,To bylo divadelní představení, to byla show," komentovala své chování Nika.

Jenomže to pěkně namíchlo Martina a hned jí odpověděl: ,,Bylo to k zblití." Tím chtěl Nice jasně naznačit, že takové sebemrskačství je naprosto zbytečné a trapné.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články