Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Roberte, už můžu? Netrpělivý Voráček natěšeně prosil Zárubu o povolení k výbuchu emocí. Jeho hlášky opět baví diváky

Už můžu? Netrpělivý Jakub Voráček za komentátorským pultem natěšeně hlásil výhru českého týmu
Zdroj: Profimedia/eXtra.cz/Tomáš Martínek/Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
hokej

Během čtvrtečního čtvrtfinálového zápasu českého týmu s USA opět bavil diváky spolukomentátor Roberta Záruby Jakub Voráček. „Já to řeknu, Roberte. Těšme se…,“ začal nadšený Voráček před koncem poslední třetiny, ve které si šli Češi pro vítězství. „Ještě ne!“ zastavil jej však Záruba. "Už můžu? Už můžu? Už můžu?" opakoval však nedočkavý Voráček, jehož hlášky během zápasů diváci milují. Sociální sítě pak oběhlo video, na kterém bývalý útočník hopsá vedle stále soustředěného Záruby.

Čtvrteční čtvrtfinálový zápas na mistrovství světa v hokeji v pražské O2 areně skončil euforickým vítězstvím českého týmu nad USA v poměru 1:0. Diváky během přenosu České televize opět bavil na postu spolukomentátor a hokejista Jakub Voráček.

Jakub Voráček: Řezat, řezat, řezat

"Výborná práce. Jak jsem řekl před zápasem – řezat, řezat, řezat. Oni budou frustrovaní, nejsou na to zvyklí, mají velké ego, jen tak dál," řekl například po vstřelení jediné branky zápasu. Jako by ho vyslyšel Radko Gudas, jelikož řízný bek během zápasu předvedl klasicky několik tvrdých zákroků, které dostaly diváky do varu.

Voráčkův největší moment však přišel několik vteřin před koncem třetí třetiny, kdy český tým bránil hubené vítězství, které bylo na dosah. „Já to řeknu, Roberte. Těšme se…,“ spustil nadšený Voráček. „Ještě ne!“ zastavil jej však Robert Záruba. „Ne?“ „Ne, ne, ne,“ zaznělo při buly Davida Kämpfa. „Je to hokej, Davide,“ spletl si pak Záruba v emocích jméno Voráčka. „Ale Kämpf to udělal výborně, po něm Kubalík…,“ odpočítával Záruba poslední vteřiny. Vedle něj pak Voráček spustil Už můžu? Už můžu? Už můžu?“, zatímco nadšeně poskakoval vedle stále sedícího a maximálně soustředěného Záruby.

„Teď můžeš, Jakube! Česko postupuje do semifinále!“ řekl nakonec úlevně Záruba, zatímco se Voráček v tu dobu již divoce radoval. Diváci jsou z výkonu Voráčka za mikrofonem opět nadšení.

"Tihle dva musí nutně komentovat zbylé 2 zápasy nároďáku!" píše na X uživatel Bambi. "Kuba je neuvěřitelný… Uvědomme si, kolik má zápasů v NHL, nároďáku a s jakou pokorou a noblesou si to tam dává! Roberte, vy stavíte docela schopné televizní hokejové mužstvo," přidává se Jakub. "Chceme live stream z komentování!" vznáší požadavek Ondřej.

Další porci hlášek může divákům přednést Voráček už v sobotu, kdy budou Češi hrát semifinále proti týmu Švédska.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy