Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Robert Urban ve Tváři předvedl dokonalou Marilyn Monroe: Blonďatá kráska v jeho podání znovu ožila

Robert Urban ve Tváři předvedl dokonalou Marilyn Monroe: Blonďatá kráska v jeho podání znovu ožila
Zdroj: TV Nova
výhra
V sobotním dílu pořadu Tvoje tvář má známý hlas diváci viděli spoustu skvělých hudebních čísel v podání českých celebrit. Nepochybně nejlepší výkon předvedl Robert Urban, který se proměnil v Marilyn Monroe. Blonďatou krásku, která svého času nastavila ideál krásy, předvedl tak dokonale, až porotcům naskočila husí kůže.

Robert Urban u červeného tlačítka zjistil, že ho čeká velmi těžký úkol. Vylosoval si Marilyn Monroe a předvést ikonickou krásku, která byla ve 40. letech minulého století naprostým sexsymbolem, byl velmi těžký úkol. Robert se s ním ale v show Tvoje tvář má známý hlas popasoval velmi dobře.

Herecký kouč Patrik Děrgel se rozhodl Urbanovi pomoct nejen za scénou, ale i přímo na pódiu. Stal se proto v podstatě živou kulisou, se kterou herec během zpívání písně Baby Bye Bye tak trošku flirtoval.

Na skvělém ohodnocení se diváci shodli s porotci a na sociálních sítích Robertův výkon vychvalují do nebes. Zvládl totiž podle nich dokonale vystihnout ženskou krásu, jakou Marilyn nepochybně vyzařovala.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy