Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Robert umlátil chlapečka, s matkou Sašou (19) ho hodili do mokřadu: Lidé jim vyhrožují smrtí

Robert umlátil chlapečka, s matkou Sašou (19) ho hodili do mokřadu: Lidé jim vyhrožují smrtí
Zdroj: archiv Roberta N. / archiv Saši S.
+ Dalších 11 fotografií
vražda
Policisté z Pardubického kraje zadrželi muže jménem Robert N. (28), který je podezřelý z vraždy teprve dvouměsíčního miminka. Se svou partnerkou, matkou chlapečka Sašou S. (19), měl tělo dítěte hodit do mokřadu za Přeloučí. Muž původem z Rumunska je ve vazbě a hrozí mu až výjimečný trest, lidé mu ale posílají vzkazy, v nichž mu přejí krutou smrt. Stejný osud by podle nich měl potkat i chlapečkovu matku.

Teprve dvouměsíční chlapeček se v Přelouči stal obětí svého otčíma. Osmadvacetiletý muž z Rumunska jménem Robert N. byl zadržen policisty z Pardubického kraje a při výslechu přiznal, že miminko bil pěstmi a někdy i tím, co měl zrovna po ruce.

Roberta rozčilovalo, že chlapeček neustále plakal. V době, kdy ho připravil o život, matka dítěte Saša S. vyspávala alkoholové opojení. O tom, že její syn nežije, se dozvěděla až druhý den ráno a s přítelem hodila tělíčko a kočárek do mokřadu.

Právě Saša byla policisty dopadena jako první, a ačkoliv zpočátku nechtěla spolupracovat, následně při výslechu prozradila, kde se její přítel nachází a co se s jejím synem stalo. Policii pak sama dovedla i k mokřadu, kam s Robertem tělo chlapečka hodila.

Doživotí nestačí

Ačkoliv Robert N. může za svůj odporný čin strávit celý zbytek života za mřížemi, mnohým to přijde málo. Jemu i matce zavražděného chlapečka posílají vzkazy, v nichž jim přejí pomalou, krutou a bolestivou smrt.

Lidé se ve svých vzkazech nekrotí a nebojí se mluvit ani o tom, co by těmto zrůdám sami udělali. „Pěstí dávat klukovi, ty zku*vysyne, já tě chytit, tak z tebe vytáhnu střeva a dám ti je sežrat,“ píše jeden z rozzuřených uživatelů sociálních sítí. „Doufám, že zdechneš, ty mrtvice jedna,“ zní další vzkaz.

Obzvláště ti, kteří žili v Přelouči a okolí a matku chlapce i jejího přítele alespoň od vidění znali, jsou nyní zvědaví, co s nimi bude. Zatímco Robertovi hrozí až výjimečný trest, o Saše zatím řeč nebyla. Přes internet jí mnozí vyhrožují tím, že pokud ji někde potkají, živá nevyvázne.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy