Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Robert Rosenberg slaví 45. narozeniny: Od krále filmů s hvězdičkou po trenéra boxu

Zdroj: archiv Roberta Rosenberga
+ Další 4 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Někdejší král průmyslu s hvězdičkou a v současnosti trenér boxu na pražském Žižkově Robert Rosenberg slaví 45. narozeniny. „Jednu oslavu už jsem měl, když jsme s partnerkou a synem byli v Ekvádoru, ta druhá mě čeká s mými svěřenci v tělocvičně,“ prozradil eXtra.cz Robert.

Robert se proslavil stovkami rolí ve filmech, které jsou určeny pouze pro dospělé. Patřil k lidem, kteří dokázali pořádat neuvěřitelné večírky, za něž dokázal utratit i stovky tisíc. „V minulosti jsme měli produkční společnost a finančně se dařilo. Ale pak přišly problémy,“ popsal eXtra.cz Robert, který měl pletky se zákonem, když ho bývalá uklízečka jeho rodiny obvinila, že ji k natočení videa s hvězdičkou přinutil s bývalou manželkou násilím. Nakonec soud Rosenberga obžaloby definitivně zprostil a ženina tvrzení označil za nevěrohodná.

Před lety se Rosenberg rozhodl opustit své podnikatelské aktivity v branži pro dospělé. „Chtěl jsem jít jinou cestou. Dnes jsem trenér boxu na pražském Žižkově, kde mám členskou základnu a trénuji několik velmi talentovaných sportovců. Pravidelně s nimi jezdím na zápasy a dělám, co mě baví a co miluji, tím je sport,“ prozradil eXtra.cz Rosenberg, který coby trenér vychoval už několik úspěšných sportovců.

Oslava sportem

Nedávno se vrátil z Ekvádoru. „Tam jsme byli s partnerkou a synem. Bral jsem to jako malou oslavu mých narozenin, hrozně jsme si to užili. A v pátek, kdy slavím oficiálně, to oslavím se svými svěřenci. Budou mít o půl hodiny delší trénink,“ usmíval Rosenberg, který se dnes řadí i k úspěšným trenérům boxu.

Související články

Další články