Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Robert Rosenberg se rozpovídal o svatební noci: Byla vášnivá, a to opravdu hodně!

Robert Rosenberg s manželkou.
Zdroj: foto Robert Rosenberg
+ Dalších 6 fotografií
SŇATEK

Bývalá hvězda filmů pro dospělé a momentálně trenér boxu Robert Rosenberg (46) se minulý týden potřetí oženil, z toho podruhé právoplatně s velmi půvabnou fotografkou Petrou (41). „Prožili jsme vášnivou svatební noc. Velmi vášnivou,“ prozradil eXtra.cz Robert.

Robert Rosenberg: Muslimská svatba neplatí

Dvojice se už před pár měsíci brala na Maledivách, ale tamní muslimská veselka nebyla podle rozhodnutí českých úřadů platná.

„České úřady nám tu svatbu neuznaly, takže jsme se rozhodli udělat ještě jednu malou na pražském Staroměstském náměstí pro rodinu. Nakonec jsme tam měli 45 lidí z rodiny a známé. Víc jsme to nehrotili,“ vysvětlil eXtra.cz někdejší bouřlivák Robert Rosenberg.

Přestože je Petra fotografka a má i spoustu známých profesionálů s fotoaparáty, novomanželé žádné profi snímky nemají.

Líbánky v Legolandu

„Nejvtipnější je, že máme jen fotky z mobilů. Původně jsme měli mít aspoň fotokoutek, ale ten se rozbil, a tak nebyl. Snímky jsme zatím ještě ani neprobírali, protože jsme hned po obědě s rodinou odjížděli na svatební cestu do Legolandu, kam chtěl syn Rocky. Prošli jsme tam úplně všechny atrakce včetně těch, na které byl syn ještě malý, a tak ho tam nepustili. Byla to nejlepší svatební cesta, jakou jsme mohli zažít. Byli jsme ubytovaní na pirátské lodi, vrátili jsme se do dětských let a bylo to naprosto báječný,“ rozplývá se bývalý král lechtivých filmů.

Vášeň o svatební noci

„Svatební noc byla výjimečná. Syn spal u kamaráda, svědka ze svatby, a my měli vášnivou noc. Ale opravdu velmi vášnivou,“ směje se boxer.

Nevěstě se ale více líbil první obřad. „Svatba na pláži bylo pro mě velké přání. Už odmala jsem to tak chtěla. Byli jsme tam sami, jen s Rockym a se svědky, takže jsme si to sami pro sebe opravdu užili. Svatba na Staromáku byla už jen pro české úřady. Zase to bylo fajn v tom, že jsme tam měli lidi, které máme rádi, ale na svatbách se člověk nedokáže věnovat úplně všem tak, jak by chtěl. Je to obrovský stres. Nakonec to rychle uteklo a já měla pocit, že jsem si s nikým pořádně nepromluvila. Na Maledivách jsme byli jen my a byla to silná romantika,“ řekla usměvavá Petra, která si vzala manželovo příjmení.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy