Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Robert Rosenberg je oficiálně ženatý: Nevěsta Petra byla dechberoucí

Robert Rosenberg je oficiálně ženatý: Nevěsta Petra byla dechberoucí
Zdroj: foto Robert Rosenberg / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Bývalý král filmů pro dospělé a aktuální trenér boxu Robert Rosenberg (46) je oficiálně ženatý se svou krásnou Petrou. První bohémskou svatbu společně uspořádali začátkem února na Maledivách. Druhý a pravoplatný obřad se uskutečnil až nyní v Praze na Staroměstském náměstí. Takhle to novomanželům slušelo

Svatbu jako z pohádky si užili novomanželé Robert Rosenberg a jeho krásná manželka, fotografka Petra v zimě na exotických Maledivách, kde dodrželi i místní zvyklosti a pravidla. Robert ale již dříve pro eXtra.cz vysvětlil, že veselka nebyla oficiální. "Dostaneme papír o sňatku, ale u nás je neplatný, tak ještě budeme muset na úřad v Praze," uvedl.

Čas uplynul jako voda a po pěti měsících do toho zamilované hrdličky Robert a Petra konečně oficiálně praštili. "Tak už to máme za sebou," uvedl bývalý král filmů pro dospělé na sociálních sítích k několika fotkám ze svatby, kde nechyběli jeho synové, rodina a několik přátel.

Nevěsta Petra byla stejně jako na svatbě na Maledivách i v Praze dechberoucí. Úchvatné svatební šaty měla vyšívané krajkami a dalšími komponenty. Na Maledivách se oblékla do nádherných bílých šatů s hlubokým dekoltem a pas měla ovázaný zelenou stuhou. Vlasy si nechala přirozeně rozevláté, bohémský styl si udržel na Maledivách i Rosenberg.

V galerii se podívejte nejen na první exotickou veselku na Maledivách, ale také krásné snímky z oficiální svatby, která proběhla v Praze.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy