Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Robert Rosenberg dostal nakládačku! Jak se mu to stalo?

Robert dostal nakládačku při tréninku sebeobrany.
Zdroj: Archiv
+ Další fotografie
Bývalý pornoherec a současně trenér boxu Robert Rosenberg maká na rozvoji svých schopností. Jeho touha po tom být lepším a lepším se mu ale stala osudnou! O víkendu přišel k velmi nepříjemnému zranění, když při tréninku pouliční rvačky dostal nakládačku. Výsledek? Rozbitá hlava, kterou mu lékař musel spravit třemi stehy...

Rosenberg se zúčastnil třídenního kurzu Krav maga Urban Combat 2017, který se specializuje na obranu při reálném napadení. „Bylo to bezva, i když jsem to pořádně odnesl. Při jednom tréninku, kde jsme se reálně rvali v tramvaji a šlo o simulaci odzbrojení teroristů, jsem od soupeře dostal takovou ráno, že mi rozbil hlavu. Musel jsem do střešovické nemocnice. Vše je ale v pořádku a musím tento kurz velmi pozitivně ohodnotit,“ prozradil Rosenberg.

Bývalá hvězda hanbatých filmů se netajila tím, že kurz sebeobrany byl náročný. „Netušil jsem, že to bude takhle drsné. Ale když se člověk chce umět prát, musí si projít i tímhle,“ dodal. Na snímky z akce se podívejte do galerie.

Co je Krav maga? Jde o legendární izraelský systém, původně určený pro armádu a speciální jednotky, později adaptovaný pro policii a civilní sektor. Krav maga je právem považována za nejefektivnější sebeobranný systém.

Související články

Další články