Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Robert Paulat, model a český Ken, odjel trávit dovolenou mezi uprchlíky! Proč?

Robert Paulat okomentoval aktuální situaci na Kosu pro eXtra.cz.
Zdroj: Robert Paulat
+ Další 2 fotografie
Český model, který se proslavil ve světě, Robert Paulat se vrátil z dovolené, kterou trávil společně se svým otcem na řeckém ostrově Kos. Právě Kos se v posledních měsících nechvalně proslavil jako jedna ze vstupních bran do Evropy. A slova Roberta to jen dokazují. Proč se ale dříve velmi aktivní model, dnes již spíše moderátor, rozhodl trávit dovolenou právě zde?

Robert s sebou vzal svého tatínka a odjel si užívat na Kos, na náš dotaz, zda nějakého uprchlíka viděl, odpověděl, že tisíce.

„Zabírají spíše centrum a v podstatě celou pláž u centra, jsou jich tisíce. Mají stany, které jim dala nějaká charitativní organizace, protože jsou všechny stejné. Celé dny tam sedí, pokuřují a čekají, co bude dál,“ říká Robert, který už je nyní zpět v České republice, kde se bude dále naplno věnovat svým aktivitám.

„Jde o mně hodně mýtů, co se plastických operací týče, já jsem ale byl ve skutečnosti na opravdové plastice pouze jednou v životě, a to je už deset let. Nechal jsem si upravit nos, ale jen proto, že jsem z toho měl opravdu psychický problém. Nejsem žádný propagátor plastik, pokud se mě na ně někdo ptá, tak vždy říkám: Pokud s tím máš psychický problém a opravdu tě to trápí, běž, pro lidi jako ty jsou plastiky určené, pokud chceš ale zákrok podstoupit jen kvůli tomu, abys byl hezčí, tak se na to vykašli,“ vysvětloval velmi vážně Robert, který spolupracuje s jednou velmi známou plastickou klinikou, kterou má oblíbenou například také Simona Krainová (42).

Podle Roberta Paulata je Kos nádherné místo, na kterém si odpočinul a užil křišťálově čisté moře. Problémy s uprchlíky neměl, i když přiznává, že večer do centra nevycházel a držel se jen v hotelovém komplexu, který mu nabízel zázemí, stejně jako v kterékoliv jiné luxusnější destinaci. To ovšem neznamená, že by popíral jejich pobyt na ostrově.

Jak to dopadne s oblíbenou dovolenkovou destinací? Bude se příští rok ještě létat do Řecka?

Související články

Další články