Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Robert Pattinson slaví 34. narozeniny: Role Edwarda ve Stmívání lituje, z filmů si utahuje

Robert Pattinson slaví 34. narozeniny: Role Edwarda ve Stmívání lituje, z filmů si utahuje
Zdroj: Summit Entertainment
+ Dalších 10 fotografií
narozeniny
Herec Robert Pattinson, který je známý především jako upír Edward ze ságy Stmívání, slaví 34. narozeniny. Filmy Twilight se postaraly o to, aby ho lidé už navždy poznávali jako třpytivého krvesaje, právě proto lituje, že roli v nich přijal. Ze všech snímků si dodnes dělá legraci a často říká věci, které producenty zřejmě příliš netěší.

Když Robert Pattinson přijal hlavní roli ve Stmívání, bral to jako velkou příležitost. Měl za sebou jen pár menších rolí a výrazněji vynikl pouze jako Cedric Diggory ve čtvrtém dílu Harryho Pottera, ztvárnit filmového Edwarda, který byl hrdinou knižních bestsellerů, mu proto přišlo jako dobrý nápad.

S odstupem času začal Pattinson přijetí role litovat. Ačkoliv ho proslavila po celém světě, došlo mu, že ho lidé budou už navždy poznávat jako upíra, který se na slunci třpytí a pije krev zvířat. Ačkoliv se po Stmívání objevil ještě ve spoustě filmů a hercem je i nadále, na čele bude mít zkrátka už navždy nálepku.

Humor

Robert Pattinson přiznal, že Stmívání nemá rád, každý snímek viděl maximálně jednou při premiéře a rozhodně není fanouškem. Dokonce prohlásil, že když poprvé četl knížky, měl pocit, že by bylo lepší, kdyby nikdy nevyšly. Co dalšího herec prohlásil o snímcích, které mu přinesly největší slávu, si můžete přečíst v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy