Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Robert Pattinson šel konečně s pravdou ven! Jsme tak trochu zasnoubeni, přiznal

Potvrdil, že půjde do chomoutu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Dámy, máte smůlu! Hřebec Pattinson konečně uvedl na pravou míru, jak to je s jeho zásnubami. Drby o tom, že před svou milou FKA Twigs poklekl, se nesly už dva roky. Nyní se konečně potvrdily.

„Jsme tak trochu zasnoubeni,“ uvedl v The Howard Stern Show tento týden. Robert o svém soukromí dlouho mlčel, velmi si ho totiž chrání. „Nevím, jestli je to kvůli Twilight, ale vždycky se najde nějaká skupinka bláznů, raději si držím odstup,“ uvedl na pravou míru, proč nesdílí detaily ze soukromého života s veřejností.

Přestože většina fanoušků dlouho nemohla rozdýchat jeho rozchod s Kirsten Stewart, FKA mu lidé přejí ještě víc. „Je úžasná a nesmírně talentovaná,“ vyjádřil se o ní nejednou. Vypadá to tedy, že našel svoji spřízněnou duši.

Pattinson už dávno není jenom Edward ze Stmívání. Hereckou kariéru rozjel naplno a po ovacích, které letos sklidil v Cannes by mohl v příštím roce aspirovat na cenu Best Actor 2018. To už je tedy slušná partie, se kterou se vyplatí být zasnoubená. Kdy přesně si zamilovaný páreček řekne své ano však Robert zatím neprozradil.

Související články

Další články