Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Robert Pattinson Batmanem: Z milovaného upíra je pořádný drsňák a fanoušci šílí

Robert Pattinson Batmanem: Z milovaného upíra je pořádný drsňák a fanoušci šílí
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Úspěšný herec Robert Pattinson se do srdcí milionů fanynek z celého světa zapsal hlavně díky roli Edwarda Cullena v Twiligt sáze. Ovšem už na podzim tohoto roku se z oblíbeného třpytivého upíra stane drsný Batman. A podle ukázky z traileru to vypadá na pořádnou podívanou!

Robert Pattinson, který slaví 35. narozeniny, se narodil v Londýně. S herectvím začal už ve svých teenagerovských letech a po vzoru své matky si vyzkoušel i modeling. Také má rád hudbu.

Robert Pattinson a Twilight

První větší film, ve kterém se Pattinson objevil, byl snímek Království prstenu. Pak se ukázal i ve dvou dílech legendárního Harryho Pottera, ve kterých ztvárnil postavu Cedrica Diggoryho. Pattinson si zahrál i v dramatu Little Ashes a o rok později už přišla na řadu jeho životní role upíra ve filmu Twilight sága: Stmívání, na který pak navázaly i další úspěšné díly.

„Vždy jsem chtěl být muzikantem, o hraní jsem nepřemýšlel. Ve třinácti jsem ale na doporučení otce, který mě tím chtěl zbavit mé nesmělosti, začal chodit do místního amatérského divadelního klubu a časem i na filmové konkurzy. Ještě ve dvaceti jsem ale jen hrál na kytaru v hospodách kolem Londýna a zpíval vlastní písně pod pseudonymem Bobby Dupe. Pak už přišla role ve Stmívání,“ citoval ho portál novinky.cz.

Nejenže se do sexy upíra zamilovaly miliony dívek z celého světa, ale mezi nimi byla i jeho herecká kolegyně Kristen Stewart. S tou už ale pár netvoří.

Robert Pattinson je nový Batman

Pattinsona si diváci pamatují i ze snímku Miláček či z dramatu Voda pro slony, kde hrál s Reese Witherspoon. Ovšem na podzim tohoto roku se představí v úplně nové roli - jako Batman.

O jeho obsazení na začátku pochybovalo mnoho fanoušků, ovšem nyní se na internetu objevil trailer a vypadá to, že se bude jednat o opravdu zajímavou podívanou.

„Že jsem získal roli nového Bruce Wayna, jsem se dozvěděl první den natáčení Tenetu. Byl to šílený způsob, jak zahájit práci na akčním sci-fi filmového vizionáře Christophera Nolana. Když po dokončení Tenetu pandemie zarazila natáčení další náročné akční krimi, jakou má být The Batman, byl jsem za přestávku docela vděčný,“ uvedl.

Nový Batman bude podle ukázek ještě tvrdší, než na co byli dosud jeho fanoušci zvyklí. I když nový hlavní hrdina nemá tak vypracované tělo, jako jeho předchůdci Christian Bale, Ben Affleck či Val Kilmer, překvapivě mu to na vážnosti nic neubírá, ba naopak - v ukázce Batman rozdává jednu ránu za druhou.

Soukromí Roberta Pattinsona

V osobním životě se po boku Pattinsona objevila řada známých krásek, mezi něž patří Kristen Stewart, Katy Perry, Nikki Reed nebo Riley Keough. V roce 2015 se Pattinson zasnoubil se zpěvačkou a tanečnicí FKA Twigs, na podzim roku 2017 však Pattinson zásnuby odvolal a pár se rozešel.

Moc dalších informací ze svého života nepouští, i když je už od Stmívání obletovanou celebritou. „Jsem spíš samotář a jako celebrita jsem se po Stmívání opravdu necítil dobře. Teď jsem rozhodně mnohem klidnější. Myslím, že je to tím, jak stárnu. Mám pocit, že nemusím nikomu nic dokazovat. Zábavné je ale dokazovat to, co nemusím. Dopracovat se k takovému postoji mi ovšem dalo zabrat,” přiznal.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy