Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Robert Kodym z Lucie slaví 55: Byl idolem žen, tajně se oženil, má dceru a zámek

Robert Kodym z Lucie slaví 55: Byl idolem žen, tajně se oženil, má dceru a zámek
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další fotografie
NAROZENINY
Zpěvák Robert Kodym slaví 55. narozeniny. Ženy ho milovaly a jeho postelí jich prošlo velmi mnoho. Byly to časy jeho největší slávy, kdy vystupoval jak s kapelou Lucie, tak i se skupinou Wanastowi Vjecy. Jak ale idol žen vypadá dnes? Použili jsme informace portálu iDnes a eurozpravy.cz.


Zpěvák Robert Kodym je rodák z Prahy, který skvěle skládá texty a k tomu i perfektně hraje na kytaru. Není tedy divu, že v nahrávacím studiu stál už ve svých osmnácti letech, kdy se podílel na dvou písních pro Jiřího Korna.

Kapely Roberta Kodyma

Robert Kodym je zakládajícím členem rockových kapel Lucie a Wanastowi Vjecy. Skupina Lucie se sice několikrát rozpadla, v současnosti je ale zpět a snaží se znovu potěšit své fanoušky.

To ale není po tolika letech pauzy tak jednoduché, což potvrzuje i recenze koncertu Lucie z roku 2020 na portálu idnes.cz. „Zkrátka a dobře, současná Lucie není homogenní celek a na výsledném dojmu je to znát. Pryč je hladová energie, ta tam je erotická tenze a vášeň, kterou do svých nejlepších písniček dokázali dostat. Naštěstí ty skladby jsou natolik silné, že fungují i v takto vlažném provedení, stálo v ní.

Ovšem hity, které Kodym otextoval a nazpíval, se nezapomenutelně zapsaly do srdcí spousty posluchačů. Mezi nejoblíbenější písně, které nazpíval pro Wanastowi Vjecy, patří Tak mi to teda nandey, Sbírka zvadlejch růží nebo Slečna Anna je za vodou. Za kapelu Lucie to jsou zase hity Dotknu se ohně, Lucie, Černí andělé, Medvídek nebo Panic. Ale je jich mnohem víc. Jednu dobu si písničky skupiny Lucie zpívala půlka národa.

Ženy Roberta Kodyma

V dobách největší slávy všem členům kapel prošla postelí pěkná řádka žen. „Ze začátku to byly desítky, pak stovky, tisícovky, no bylo toho moc,“ cituje portál eurozpravy.cz Roberta Kodyma, který se netají ani tím, že velkou roli sehrály i drogy a alkohol.

Kodym několik let chodil s topmodelkou Jarkou Rytychovou, pak i s oblíbenou herečkou Lindou Rybovou. Potom se ale on sám i jeho osobní život dost zklidnil. Několik let nikdo netušil, že se Kodym dokonce oženil. S manželkou Zuzanou Tokárovou si řekli své „ano“ po dvouleté známosti a nyní vychovávají už skoro šestnáctiletou dceru Amélii Annu.

Robert Kodym koupil zámek

Robert Kodym je velkým nadšencem monarchismu. On sám si dokáže představit, že by se Česká republika stala moderní konstituční monarchií, protože podle něj mají Češi v sobě zakořeněné monarchistické cítění. Své smýšlení vyjádřil i v písni „Kde je český král?“

Na začátku nového tisíciletí si dokonce koupil zámek Bečváry u Kolína, který se postupně snaží rekonstruovat. Nakonec si tedy Robert Kodym může kralovat na svém vlastním panství.


Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy