Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Robbie Williams s manželkou jsou počtvrté rodiči: Miminko jim odnosila náhradní matka

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
foto uvnitř
Robbie Williams (46) se stal již počtvrté otcem. Společně s manželkou Aydou Field Williams (40) šťastnou novinku oznámili na Instagramu. Stejně jako jejich třetí potomek Coco i chlapeček jménem Beau Benedict Enthoven byl odnošen náhradní matkou.

Ještě před pár lety platil Robbie Williams za jednoho z největších bouřliváků. Jeho život se výrazně změnil poté, co potkal Aydu Field Williams. Ta se stala ženou jeho života, v roce 2010 si ji vzal a dnes s ní má už celkem 4 děti.

Novinkou, že rodina Williamsů se rozrostla na šest členů, se na Instagramu pochlubila právě Ayda. Ta na Valentýna přidala snímek 4 párů dětských nožiček, z nichž jedny jsou tak malinké, že je vedle nich vidět i zadeček v plenkách.

Ayda přidala k fotce dojemný vzkaz. „Během letošního Valentýna bychom chtěli lásku oslavit tím nejhezčím způsobem. Beau Benedict Enthoven Williams je biologicky náš, ale byl odnošen skvělou náhradní rodičkou. Oficiálně jsme jako rodina kompletní,“ napsala Robbieho žena. Na fotku se podívejte v galerii.

Kontroverze

Když Ayda přiváděla na svět své druhé dítě, Robbie Williams byl u toho, podporou jí ale zřejmě úplně nebyl. Tehdy totiž vypustil na svět video, na němž jeho manželka tlačí a on jí u toho zpívá. Došlo to dokonce do fáze, kdy na Robbieho začala křičet.

Související články

Další články