Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rivalky nebo přítelkyně? Tohle blonďaté komando se setká na jednom pódiu

Zdroj: archiv
KOMANDO
Na první pohled by se mohlo zdát, že si mohou půvabné moderátorky Zorka Hejdová a Jitka Nováčková jít kvůli pracovním příležitostem po krku. Teď je čeká společná výzva. Česko bude opět volit inspirativní osobnosti na sociálních sítích a udílení cen na slavnostním galavečeru Czech Social Awards budou moderovat právě ony dvě, Zorka Hejdová na pódiu a Jitka Nováčková ze zákulisí.

„S Jíťou se známe už dlouho. Obě působíme jako ambasadorky pro některé stejné značky, takže pracovně se potkáváme často. Společné moderování akce proběhne tuším ale poprvé a těším se na to,“ říká Zorka Hejdová a dodává: „Máme dost podobný smysl pro humor, takže vždycky, když se vidíme, dost se nasmějeme.“

„Bude to skvělé. Zorka je moje krevní skupina. Vypadáme jako ségry a když se potkáme, skoro si skáčeme do řeči. Vlastně nejen když se potkáme, máme za sebou i půlhodinové telefonáty. Na naše propojení na Czech Social Awards se fakt těším,“ říká Jitka Nováčková.

Jak je známo, obě si libují v módě a stylových róbách, takže se na Czech Social Awards bude na co dívat nejen díky hudební show plné hvězd, ale i díky půvabným moderátorkám.

Související články

Další články