Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Rivalky nebo přítelkyně? Tohle blonďaté komando se setká na jednom pódiu

KOMANDO
Na první pohled by se mohlo zdát, že si mohou půvabné moderátorky Zorka Hejdová a Jitka Nováčková jít kvůli pracovním příležitostem po krku. Teď je čeká společná výzva. Česko bude opět volit inspirativní osobnosti na sociálních sítích a udílení cen na slavnostním galavečeru Czech Social Awards budou moderovat právě ony dvě, Zorka Hejdová na pódiu a Jitka Nováčková ze zákulisí.

„S Jíťou se známe už dlouho. Obě působíme jako ambasadorky pro některé stejné značky, takže pracovně se potkáváme často. Společné moderování akce proběhne tuším ale poprvé a těším se na to,“ říká Zorka Hejdová a dodává: „Máme dost podobný smysl pro humor, takže vždycky, když se vidíme, dost se nasmějeme.“

„Bude to skvělé. Zorka je moje krevní skupina. Vypadáme jako ségry a když se potkáme, skoro si skáčeme do řeči. Vlastně nejen když se potkáme, máme za sebou i půlhodinové telefonáty. Na naše propojení na Czech Social Awards se fakt těším,“ říká Jitka Nováčková.

Jak je známo, obě si libují v módě a stylových róbách, takže se na Czech Social Awards bude na co dívat nejen díky hudební show plné hvězd, ale i díky půvabným moderátorkám.

Mohlo by vás zajímat

Další články