Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rivalky Angelina Jolie a Jennifer Aniston zuří! Na veřejnost se dostalo pikantní tajemství

Co se stalo?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 58 fotografií
Tak tohle nečekala ani jedna z nich! Skotský herec Gerard Butler nedávno veřejně promluvil, která z hereček líbá lépe. Obě jsou z jeho prohlášení na nervy, a není divu!

Milostný trojúhelník mezi Jennifer Aniston (49), Angelinou Jolie a Bradem Pittem byl snad jeden z nejsledovanějších a nejdiskutovanějších příběhů na celém světě! I když to tak na první pohled vypadá, Brad nebyl jediným šťastlivcem, který měl tu čest vyzkoušet si intimnosti s nejhezčími herečkami na světě.

Skotský herec Gerard Butler (48) se nedávno objevil v talkshow Watch What Happens Live, kde ho zaskočili otázkou na tělo! Jelikož se mu poštěstilo natáčet intimní scény jak s Angelinou, tak s Jennifer, moderátor Andy Cohen ho nešetřil!

Na rovinu se ho zeptal, která z oblíbených hereček líbá lépe, na což Butler odpověděl zcela přesvědčivě: „Asi vás všechny šokuji, ale jednoznačně Jennifer Aniston.“ Sexy skot Gerard Butler si zahrál ve filmu Lov na exmanželku v roce 2010 po boku Jennifer Aniston a s Angelinou si zahrál v roce 2003 ve filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života.

Související články

Další články