Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Rival Zástěry si po prohrách v Survivoru nalil čistého mléka: Bylo to horší, než jsem čekal

Braňo promluvil o prohrách v Survivoru.
Zdroj: se souhlasem TV Markíza
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
survivor

Nalijme si čistého mléka, "hnuus" a téměř vždy poražený kapitán. Možná už tahle slova divákům Survivoru napoví, že píšeme o fitness trenéru Braňovi (37), který dal do boje o přežití a milionovou odměnu skutečně všechno. Přesto jakoby "rivala" Tomáše Zástěry (42) provázelo celou show prokletí, které mu neumožnilo získávat vítězné body. Nezdary se na osobnosti člověka podepíšou a podepsalo se i na sympatickém Braňovi, který se pro Markízu rozpovídal, jak se s prohrami vyrovnával.

Fitness trenér Braňo nastoupil do reality show Survivor jako hora svalů, které se hráči na první pohled zalekli. Diváci a ani hráči nepochybovali, že právě Braňo bude ten, který bude nosit do kmene důležité vítězné body, proto byl zvolen i kapitánem. Jeho rivalem byl moderátor Tomáš Zástěra, který ovšem dokázal, že i tady rčení David a Goliáš platí.

Na první pohled silově slabší Zástěra totiž dokázal Braňa porážet, jako by ho to nestálo ani žádné úsilí. Skoro se zdálo, že je Braňo prokletý.

Bylo to horší, než Braňo čekal

Nesčetné prohry ale Braňa na kolena nedostaly, naopak se snažil svůj kmen dál motivovat, byť se s prohrami ve své hlavě vyrovnával dost těžce. Za slabšími výkony pak zajisté stál i zápal plic, který ho postihl krátce před odletem.

"Každý večer jsem si říkal, že musíš být silný, zítra už vyhraješ a budeš lepší. Stále jsem se snažil být pozitivní, ale nešlo mi to. Já jsem šel do hry s tím, že jsem věděl, že jsem na tom zle. Před Survivorem jsem měl zápal plic, takže jsem věděl, že to nebude dobré, ale nemyslel jsem si, že to bude až tak zlé," svěřil se Braňo pro Markízu se slovy, že zotavování organismu bylo na ostrově za velmi náročných podmínek téměř nulové.

"Zjistil jsem, že mi chybí jídlo, myslel jsem, že budu zvládat lépe rekonvalescenci, ale vůbec jsem to nezvládal a byl jsem slabý. Nakonec jsem se přizpůsobil a soutěže byly lepší."

Dotáhl to daleko

Ve finále se Braňo dostal i velmi daleko, dosáhl až téměř na samotnou výherní trofej. Diváci televizních obrazovek mohou vidět, že v soutěži zůstal za muže už pouze on a Vláďa. Každý hráč si zvolil svůj styl hry, Braňo poslouchal své srdce.

"Já jsem od začátku říkal, že jdu motivovat lidi, že ač se jim nedaří, tak je třeba na sobě makat a jít dál. I v Survivoru bylo vidět, že když jsem na tom nebyl dobře, tak jsem makal a dotáhl jsem to tam, kam jsem to dotáhl. Byl jsem sám sebou a řídil jsem se svým srdcem, to mohu poradit každému. Být upřímný a vždy se řídit srdcem, to je to nejpodstatnější v životě," dodal fitness trenér, který se do srdcí diváků zapsal i několika originálními hláškami a výstupy. Pojem "nalijme si čistého mléka" v některých domácnostech dokonce zlidověl.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy