Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ritz a nebo nic! Dara Rolins si vyjela do pořádně drahého LUXUSU!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
Dara Rolins vydělává dneska víc než Hana Zagorová před revolucí. Navíc žijeme v době, kdy hýčkání těla se na sociálních sítích obdivuje. Dara si vyrazila na pekelně drahou dovolenou, a co víc, ono jí to v bikinách uprostřed pouště pekelně SEKNE!

Popová zpěvačka Dara Rolins (44) v Čechách nebyla spokojená s aprílovým počasím, které u nás panuje. A tak si sbalila kufry a s dcerou Laurou odletěla na pár dní do Spojených arabských emirátů na dovolenou za stálým teplem. Jak je známo, Dara miluje luxus, a proto zvolila jeden z nejdražších hotelů, který v Ras Al Khaimah je. Hotel Ritz Carlton je zkrátka značka, která nezklame. Za přepych se tu však platí, a to přes 17 000 korun za noc.

„Jedeme se s mojí láskou na pár dní ohřát,” tak přesně zněl Dařin komentář na rozloučenou z letiště.

Jak je už známo, dcera Laura miluje jízdu na koních. A tak ani nikoho nepřekvapilo, že Dara zvolila hotel, kde má stáje samotný šejk.

“Kazdodenny ritual- rano, este nez to slnko rozbali na plne pecky chodi Lola na konicky a ja sa divam jak jazdi alebo travim cas v stajni. Je tu 35 koni. Stajne su pochopitelne klimatizovane patria šejkovi a vyzera to tu jak na statku, taky ten spravny zmatok. Kozy, morky, sliepky, macky, pes a obcas z puste vybehne aj tava,” rozplývala se Dara nad krásným ránem.

Pokud si myslíte, že si Dara užívá jen u moře, jste na omylu. Tento hotel je umístěn v poušti a k moři to je opravdu daleko. Ale co! Bronz se tu chytá nejlépe u stájí a nebo bazénu...

Související články

Další články