Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rituální poprava při orgiích: Policie tuší, proč 3 lidi zemřeli po výstřelu z kuše

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Živé terče
V sobotu 11. května byla v německém penzionu nalezena tři mrtvá těla. Muž a dvě ženy byli zabiti střelou z kuše. Nyní je zřejmě záhadný případ téměř vyřešen. O co šlo?

V pondělí jsme vás informovali o záhadné smrti tří lidí. Muž a dvě ženy byli nalezeni v pokoji německého penzionu. Příčinou smrti byla střelba z kuše.

Nyní má bavorská policie zřejmě jasno. Podle informací Bildu byl muž jménem Torsen W. (53) vůdcem sekty a ženy ovládal jako otroky. Používal fyzickou sílu a psychologickou manipulaci. Všichni tvořili jakousi sexuální skupinu zaměřenou na středověk. To vychází z výpovědí určitých svědků, kteří přišli s Torsenem do kontaktu.

Muž vlastnil obchod, ve kterém prodával napodobeniny středověkých zbraní. V obchodě byla vystavena figurína ženy svázaná provazy a řetězy.

Bavorští policisté stále vyšetřují na místě činu v Pasově. Vraždy a sebevražda byly spáchány po vzájemné dohodě. Torsen W. byl objeven na posteli vedle partnerky Kerstin E. (33) a drželi se za ruku. Šípy měly v srdcích a hlavách. Třetí tělo bylo nalezeno na zemi v kaluži krve a mělo jen jeden šíp zabodnutý v krku.

Případ se vyšetřuje jako „vražda na žádost obětí a sebevražda“. Podle všeho Farina C., která byla nalezena na zemi, zastřelila pár a následně i sebe.

Související články

Další články