Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Riskuje zdraví nenarozeného miminka? Těhotná Meghan Markle vymetá večírky

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Vévodkyně v New Yorku
Tohle čekal málokdo. Meghan Markle, která by měla za dva měsíce rodit, se objevila v New Yorku! Podstoupila cestu soukromým letadlem kvůli setkání se svými kamarádkami, které od svatby s princem Harrym neviděla. Co dalšího přivedlo zakulacenou Meghan do Ameriky?

V tuto chvíli je celý New York na nohou. Vévodkyně ze Sussexu přiletěla už v pátek do rodné Ameriky, aby navštívila své kamarádky a oslavila s nimi tzv. Baby Shower (oslavu, kterou pořádávají přítelkyně pro budoucí maminku). Meghanina (37) tajná návštěva severoamerické metropole ale neunikla tamním paparazzi.

I když se těhotná vévodkyně snažila působit nenápadně, v tmavém kabátku a slunečních brýlích stejně neunikla pozornosti. Byla vyfocena před hotelem, když se chystala nasednout do auta v doprovodu svého bodyguarda.

Vévodkyně ze Sussexu je nyní v sedmém měsíci těhotenství a přesně v tomto období se oslavy pro budoucí maminky, na kterých se předávají dary především pro nenarozené miminko, pořádávají. Meghanina oslava měla proběhnout během včerejšího odpoledne. Dalším důvodem pro návštěvu Ameriky mohl být fakt, že Meghan (37) už několik měsíců neviděla své kamarádky, a tak je před porodem ještě chtěla navštívit.

Jak je vidět z fotografií, Meghan se daří skvěle, je usměvavá a návštěva rodné země, i když bez Harryho, jí nesmírně prospěla.

Související články

Další články