Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Riskuje ránu pěstí: Nalitý Ben Cristovao se sápal po Rytmusově plastikové kočičce!

Ben měl pořádně naváto a sápal se po Jasmině.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Hodně divokou noc za sebou má Ben Cristovao (30), který na večírku SuperStar tropil pořádnou ostudu. Jen co přišel, zakotvil u baru a klopil jeden panák za druhým. Tvrdý alkohol zapíjel pivem. A podle toho to pak taky vypadalo. Bez úhony neušla ani půvabná moderátorka Jasmina Alagič (28), po které se Ben sápal, přestože podle všeho randí s Rytmusem (41).

Tohle se Rytmusovi líbit nebude! Ještě ani nestihl světu oficiálně oznámit, že mu postel nově zahřívá kráska Jasmina Alagič, a už mu do ní frčí jiný chlap!

Ben Cristovao na středečním večírku SuperStar poztrácel všechny zábrany po cestě pro další nálož chlastu a choval se jako utržený ze řetězu. Před měsícem sice rozdával rozumy, že pití je prohřešek stejných rozměrů jako zabíjení malých štěňátek, ale zapomněl zmínit, že pro něj to neplatí.

Půvabná Jasmina je krásná žena a není divu, že se na ni Ben vrhl jako mlsný kocour. Skoro to vypadalo, že na ni skočí a strčí jí jazyk až do žaludku. Možná pozapomněl, že Alagič je tak trochu zadaná a podle neomylného práskače eXtra.cz je tím šťastným drsný rapper Rytmus.

Naštěstí se Ben nakonec zvládl udržet na uzdě a Jasmině dal jen polibek na tvář. Stejně se ale vsadíme, že teď Rytmusovi pořádně škube v pravačce!

Související články

Další články