Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Řím zachvátila panika! Z cirkusu utekl slon, lidé se báli o své životy

Ilustrační fotografie
Zdroj: Profimedia.cz

V Římě měli veselo. Z místního cirkusu utekla slonice, která se vydala na více než dvouhodinový výlet. Na své cestě si prošla celé severní předměstí italské metropole. Přilákala snad ještě větší dav zvědavců, než na jaký je zvyklá ze svých představení. Její kroky monitorovaly desítky lidí. I díky nim se nakonec odvážný slon dostal zpět do bezpečí cirkusu.

Slonici se povedlo vytvořit ve městě paniku. Přímo sice nikoho neohrožovala, ale víc než o zdraví ostatních měli přihlížející strach o ni samotnou. Sloní samička se totiž nebezpečně přiblížila frekventované dálnici, kde jí hrozila srážka s autem. K té nakonec díky včasnému zásahu policie a pracovníků cirkusu nedošlo.

V odchycení slonice sehrála roli náhoda. Těsně před zmíněnou dálnicí se totiž nachází kruhový objezd, před nímž se zastavila a dlouho váhala. To umožnilo jejím majitelům rychle zasáhnout a odvézt ji zpět do cirkusu.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy