Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Říkejte mi Harry: Princ se po odchodu z královské rodiny snaží zapadnout mezi lid

Říkejte mi Harry: Princ se po odchodu z královské rodiny snaží zapadnout mezi lid
Zdroj: Showpix
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
titul
Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) už na konci března přijdou o své tituly. Princ Harry se z Kanady vrátil do Spojeného království, přesněji do skotského hlavního města Edinburghu, kvůli summitu ohledně svého projektu. Ačkoliv byl běžně oslovován jako Jeho královská Výsost, požádal všechny, aby ho oslovovali křestním jménem.

Princ Harry se svou manželkou Meghan Markle se rozhodli vzdát titulů už před časem. Oficiálně o ně přijdou na konci března, do té doby však musí vykonávat své královské povinnosti a být při ruce královně Alžbětě II.

Mezitím vznikla hádka mezi Meghan a královnou, kdy se dohadovaly o tom, že vévoda s vévodkyní nesmí nadále užívat Sussex Royal, což Meghan automaticky zavrhla, že to není nelegální a používat toto označení může stále.

Návrat do Spojeného království

Princ Harry se v úterý večer poprvé vrátil do Spojeného království od doby, co se přestěhoval společně se svou Meghan do Kanady. Zpět v království je proto, aby provedl několik posledních veřejných výstupů jako člen britské královské rodiny

Do skotského hlavního města Edinburghu dorazil proto, aby zde uspořádal summit o udržitelnosti v oblasti cestování. Zde také Harry chtěl podpořit svůj projekt s názvem Travalyst. Ten se zaměřuje převážně na ekologický turismus. Při setkání, kde se řešilo udržitelné cestování, ostatní požádal, aby ho oslovovali pouze křestním jménem.

Získání zpětné vazby

Na summitu se sešlo přibližně sto zástupců turistických a cestovních organizací. Díky nim by se Harrymu a jeho týmu mělo podařit získat zpětnou vazbu na jeho plány v oblasti udržitelnosti. "Cílem mého projektu není jen přijít s novými možnostmi a inovativním řešením," prohlásil Harry na summitu.

Zastává názor, že v tomto ohledu byla už dříve odvedena skvělá práce. Jejich výzkum však ukázal, že ne všechny snahy se odrazily na chování spotřebitelů, na což je podle něj nutné se zaměřit.

Říkejte mi Harry

Vévoda ze Sussexu by byl běžně oslovován jako Jeho královská Výsost. Ale protože se on i s vévodkyní rozhodli vzdát se královských povinností i titulů, požádal moderátorku Ayeshu Hazarika, aby ho oslovovala pouze křestním jménem.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy