Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Říkali mu „nejhubenější pes na světě“: Tady je dojemný příběh zachráněného pejska!

Trpěl, ale naštěstí byl zachráněn.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Seznamte se s Williamem. Ten se jako štěně dostal ke zlým páníčkům. Měli ho Christopher Rushton a Kirsty Hales a nechali ho vyhladovět téměř k smrti. Důvod? Prý nevěděli, jak se o takového psa starat. Když se pejsek dostal do záchranné stanice v Anglii, tak byli všichni zděšeni.

Willliam byl kost a kůže. Začali mu přezdívat „nejhubenější pes na světě“. Přišel tam vystrašený, vychrtlý a slabý. Neudržel se ani na tlapkách. „Vypadal jako kostlivec, mohli jste vidět každou kost jeho těla,“ řekl inspektor Nicky Foster, který psa z hrozných podmínek zachránil.

Naštěstí ho veterináři vypiplali a William bojoval. Před rokem se dostal k hodným lidem, Rachel Butler a jejímu manželovi. Ti chtěli, aby je oba jejich pejsci doprovodili ke svatebnímu oltáři, a vznikly tak silné fotky.

„Jsme velmi pyšní, že se mohl Willliam účastnit obřadu. Akorát to ukazuje dlouhou cestu, kterou si prošel,“ řekla jeho panička Rachel. William dokonce dostal rozkošný obojek s mašlí!

A trest pro jeho tyrany? Směšný! 35 hodin veřejných prací a doživotní zákaz mít zvíře.

Související články

Další články