Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Říkali mu Mr. Dák! Tenista Radek Štěpánek už nebude kosit soupeře na kurtu, jen krásky v ložnicích

Říkali mu Mr. Dák! Tenista Radek Štěpánek už nebude kosit soupeře na kurtu, jen krásky v ložnicích
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Fenomenální tenista a hlavně bojovník s velkým srdcem a nezlomnou morálkou! Takový byl tenista Radek Štěpánek, který ve věku 38 let ukončil profesionální kariéru. A také to byl lovec žen, kterému krásky padaly (a ještě dlouho padat budou) k teniskám.

Daviscupový hrdina Radek Štěpánek ukončil profesionální kariéru. Dva týdny před oslavou 39. narozenin oznámil, že stárne a jeho tělo už ho neposlouchá tak, jak by si sportovec přál. Určitě se bude vzpomínat na jeho bojovnost, humor a chlupatý hrudník. A také si sluší připomenout krásky, které mu vlezly do postele. A že jich bylo.

O nejvýraznější zápis na jeho pažbu se postarala Nicole Vaidišová. Tu si Štěpánek roku 2010 vzal za manželku. Manželství nevydrželo, Nicole je prý hádavý tvor Po rozvodu se ale k sobě chtěli znovu vrátit. Na podzim 2017 byli načapáni, že spolu znovu randí. Tak třeba to nyní už klapne a budou spolu až do smrti.

Tenista, kterému fanoušci vymysleli přezdívku Mr. Dák, lovil často na tenisových kurtech. Byl zasnouben s Martinou Hingisovou Ale svatbu nakonec zrušili. Proslýchá se, že Martina má ještě větší sexuální apetit než Radek, takže se nedivíme, že tenista z toho nakonec vycouval.

Že Štěpánek tuze rád smečuje do vlastních řad potvrdil vztahem s Petrou Kvitovou. Dlouho dělali, že jsou jen kamarádi, ale v říjnu 2013 potvrdil, že v tom byla romantika a vášeň. A bylo jí hodně.

Mezi jeho velké fanynky patří sportovní moderátorka Inna Puhajková. Ona vždy tvrdila, že jsou jen kamarádi a že Radkovi prostě jezdí na turnaje fandit. Štěpánek se vždy jen usmíval pod vousy.

Blízkou kamarádkou je také modelka Tereza Maxová. Oba tvrdí, že je pojí hluboké přátelství. Jenže všichni známe pořekadlo, že kamarád taky rád. Jak to lovec Štěpec má, to ví opravdu jen on...

Související články

Další články