Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Říkají jí Hurikán Meghan: Vévodkyně týrá personál, služebnictvo houfně prchá z paláce!

+ Dalších 7 fotografií
jako na vojně
Je tomu už půl roku, co se americká herečka Meghan Markle (37) přivdala do královské rodiny. Královskému personálu nastaly po jejím nastěhování krušné časy. Manželka prince Harryho (34) je totiž perfekcionistka a budíčky v časných ranních hodinách nejsou výjimkou.

Neústupná Meghan je pro personál ztělesněním ďábla. Vévodkyně je totiž ranní ptáče a hned poté, co vstane, zahrnuje služebnictvo svými požadavky. Někteří členové personálu dostávají i šest textových zpráv denně, ve kterých jim Meghan radí, jak se ve své práci zlepšit a zefektivnit.

Po příchodu Meghan do královské rodiny začal personál zničehonic odcházet. Palác opustil i věrný pobočník "prince Harryho:https://www.extra.cz/…nry-z-walesu, Edward Lane Fox, který byl celých pět let princovou pravou rukou. Osobní asistentka vévodkyně Melissa, to s Meghan vzdala už po půl roce a rovněž vzala do zaječích.

Podle deníku Daily Mail workoholička Meghan svůj personál přetěžuje. Je naprosto běžné, že služebnictvo zahlcuje SMS zprávami a budí je jimi klidně v pět hodin ráno. Blízké okolí vévodkyně tvrdí, že za vším stojí Meghanina přehnaná pracovní morálka. Do své kariéry herečky, kterou musela kvůli sňatku s princem Harrym ukončit, prý investovala všechen svůj čas i energii. To se odráží i na jejích požadavcích vůči královskému služebnictvu.

Je jasné, že by Meghan měla své ambice mírnit. Je totiž jen otázkou času, jaký další člen personálu opustí Kensingtonský pa­lác.

Mohlo by vás zajímat

Další články