Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

ŘÍJNOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Blíženci budou chtít plodit, Střelcům krachne vztah

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
astro
Magická nálada podzimu rozluští v říjnu skryté touhy, citová pohnutí, intenzivní zážitky, ale i slabiny. V tomto měsíci se budeme muset vyrovnat s nepříjemnou kritikou v oblasti vztahů. Říjen předjímá i neodolatelnost a jistotu toho, co od života očekáváme. Kterému znamení se rozpadne vztah? A komu to bude ve vztahu drhnout? To vše se dozvíte v našem HOROSKOPU LÁSKY NA ŘÍJEN!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, v říjnu odhodíte veškeré obavy a vydáte se na správnou cestu. Podstatné bude, jak dobře dokážete ovládat svůj partnerský život. U některých Beranů bude potřeba nastavit ty správné hranice. Singles ukáží, jak jednoduše se umí vytočit. A co dalšího je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, říjnové období zásadním způsobem ovlivní vaše partnerské soužití. Ať už budete chtít konverzovat o čemkoliv, nepůjde vám to. Se svou drahou polovičkou byste se ale měli vydat vstříc nečekaným dobrodružstvím. Odvaha se cení. Singles nečeká to nejlepší období. Kdo se na vás bude lepit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, s podzimem na vás přijde chuť rozmnožovat se. Svému miláčkovi sdělíte i svá důvěrná tajemství. Budete si zkrátka rozumět a vaše láska bude vědět, že se na vás může spolehnout. Podzim vašemu vztahu vyloženě prospívá. Singles budou pomalejší, co budou postrádat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

V říjnu ze sebe budete chtít udělat lepšího člověka. To je sice chvályhodné, ale váš partner to neocení tak, jak byste si zrovna představovali. Proto ve svém vztahu budete potřebovat zotavovací režim. Singles konečně vystrčí hlavu z davu. Potkají lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V tomto měsíci chcete být mezi lidmi. Zajímavými lidmi. Což váš partner bude jen těžko překousávat. V důsledku svého ega se můžete dostávat do konfliktů. Nezadaným Lvům to v říjnu určitě vyjde. Jak to hvězdy vědí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v říjnu budete muset skloubit náročné požadavky ostatních a čas, který chcete strávit se svou drahou polovičku. Ovšem pozor, partnerovy erotické fantazie padnou na úrodnou půdu. Singles vzbudí sympatie, ale svou neodolatelnost si mohou pokazit. Čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V říjnu vám dojde, že všechno má svoji cenu. A že ani láska není zadarmo. Svou zlobu často hromadíte v sobě a nedochází vám, že takhle se zdravé partnerství nebuduje. Buďte proto otevření. Čeká vás velká vztahová transformace. Singles budou odhodlaní jít do boje. Jak to uskuteční? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, čeká vás měsíc plný porozumění, lásky a divoké erotiky. Pečlivě oceníte přítomnost a snahu v posteli své drahé polovičky. Situace, které vyžadují pestrost zvládnete s přehledem. Singles zjistí, že je mezi nimi a vysněným idolem propastný rozdíl. Kde se ale budou cítit dobře? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v říjnu vás mohou potkat potíže. Komunikace ve vztahu je nyní vaší slabinou. Vaše zamilovanost se rychle vyčerpává a ve vztahu si nechcete problémy připouštět. Uvažujete o pauze? Hvězdy jsou rozhodně pro! Co musíte tento měsíc udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, říjnové hvězdy pro vás mají dobré i špatné zprávy. Singles se bezhlavě zamilují, ale vaše láska vás zraní. Přitom dostanete možnost poznat lepší protějšek, ale nebudete se umět znovu otevřít. Kozorohy ve vztahu čekají zbytečné konflikty. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, ve svých myšlenkách se vidíte někde na cestách. Prahnete po nečekaném dobrodružství. Promluvte si o svých touhách se svým miláčkem a vycestujte společně. I náročné touhy se dají plnit bleskově. Singles se chtějí pomalu ale jistě trvale usadit. Podaří se jim to? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, v polovině října poznáte někoho, kdo by vaše intenzivní prožívání nemusel přežít. Právě proto se můžete z jeho strany setkat s nepříjemným chováním. Popadne vás hysterická úzkost, ale později zjistíte, že dotyčný by pro vás byl jen balvan. Ve vztahu budete tak trochu přešlapovat na místě. Co se stalo? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články