Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Rihannu na pláži v polských Sopotech obtěžovali dotěrní fanoušci: Čtěte, jak se zoufalá RiRi bránila

Rihanna si vyšla s kamarádkou Melissou na pláž.
+ Další fotografie

Být slavný vážně není legrace. Své o tom ví zpěvačka Rihanna (25), která zavítala do Polska a před blížícím se koncertem ve městě Sopoty si vyrazila na tamní pláž.

Rihanna s sebou vzala svou nejlepší kamarádku Melissu Forde. Kolem dvojice se neustále vyskytovalo několik bodyguardů, kteří museli kontrolovat fanoušky už při příchodu na pláž. Tam kolem lehátek vybudovali obrannou zeď z několika slunečníků, takže se RiRi a její kamarádka ocitly naprosto izolované od vnější zábavy a výhledu na moře.

To se barbadoské pěnici samozřejmě nelíbilo a jak je jejím zvykem, natočila si celou situaci na telefon a video pak vyvěsila na Instagram. Vztekla Rihanna na něm říká, že si připadá jak v odporné kleci. K další fotografii, kterou zpěvačka na sociální síti zveřejnila, napsala, že to byla veliká chyba jít na pláž. Nedivíme se, sláva má zkrátka spoustu negativ.

Mohlo by vás zajímat

Další články