Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Rihannina noční můra! Zatkli gang, který k ní šel s pistolí a okradl ji

Lupiči se vloupali do domu zpěvačky.
Zdroj: Policie US /profimedia
+ Dalších 8 fotografií
 • Rihanna bude moci konečně zase v klidu spát. Policie dopadla čtyřčlenný gang, který loupil nejen v domě barbadoské divy se zbraní v ruce, ale gang se měl vloupat i do dalších slavných příbytků. Přišli si na na pořádný balík peněz!
 • .
 • Tři muži ve věku 18 a 19 let byli zadrženi policií v Los Angeles, stejně jako 34letá matka jednoho z podezřelých. Členové bandy totiž loupili v domech slavných a bohatých osobností Hollywoodu.

  Adresy basketbalové hvězdy Lebrona Jamese a herce Matta Damona se také nacházely na seznamu v domě jednoho podezřelého, uvedla policie. Zpěvačku Christinu Milian také okradli.

  Mladíci si přišli na pořádnou sumu peněz, našlo se v přepočtu přes 1 milion korun v hotovosti! Kradli také drahé šperky, hodinky a luxusní kabelky. Nalezeno bylo i odcizené auto, kde měli lupiči zbraň!

  Před vloupačkou si očíhli všechny sociální sítě a termíny, kdy mají hollywoodské hvězdy turné a nebudou doma. Dokonce při příchodu k domu zaklepali, aby se ujistili, že doma opravdu nikdo není.

  Mohlo by vás zajímat

  Další články