Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Rihanna ztratila veškerou soudnost! Narvala se do šatů připomínajících obal od cukrlátek

Zdroj: profimedia
+ Dalších 34 fotografií
Barbadoská zpěvačka Rihanna (30) nechala zřejmě soudnost zamčenou hluboce na dně šuplíku. Na červený koberec se opět téměř dokutálela v podivné róbě, která spíše vypadala jako použitý obal o d bonbonu jedné nejmenované značky.

Tak a je to tu zas! Rihanna (30) nejenže nekontrolovatelně tloustne a vůbec jí to nevadí, ještě ke všemu je ochotná se nasoukat do jakéhokoliv modelu, který před ni položí. Zdá se, že ztratila veškerou soudnost a prostě se jen přejídá a kyne.

Na poslední společenské akci se ukázala v příšerném modelu, který by si holky její velikosti neměly ani prohlížet ve výloze. Kromě šatů připomínajících zmuchlaný použitý obal od cukrlátek ukázala i partie, které by měla raději schovávat.

Mimo nezbedné bradavky, která se velmi snažila uzřít světlo světa, zpěvačka ukázala i nevzhledné záhyby v podpaží a nejen to! Ani její kdysi nádherný dekolt už není, co býval a o naducaných tvářích snad ani nemusíme mluvit. Talentovaná čokoládová kráska je opravdu famózní zpěvačka, ale měla by zamakat na své kondici.

Související články

Další články