Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Rihanna ztratila veškerou soudnost! Narvala se do šatů připomínajících obal od cukrlátek

Co říkáte, líbí se vám to?
+ Dalších 35 fotografií
Barbadoská zpěvačka Rihanna (30) nechala zřejmě soudnost zamčenou hluboce na dně šuplíku. Na červený koberec se opět téměř dokutálela v podivné róbě, která spíše vypadala jako použitý obal o d bonbonu jedné nejmenované značky.

Tak a je to tu zas! Rihanna (30) nejenže nekontrolovatelně tloustne a vůbec jí to nevadí, ještě ke všemu je ochotná se nasoukat do jakéhokoliv modelu, který před ni položí. Zdá se, že ztratila veškerou soudnost a prostě se jen přejídá a kyne.

Na poslední společenské akci se ukázala v příšerném modelu, který by si holky její velikosti neměly ani prohlížet ve výloze. Kromě šatů připomínajících zmuchlaný použitý obal od cukrlátek ukázala i partie, které by měla raději schovávat.

Mimo nezbedné bradavky, která se velmi snažila uzřít světlo světa, zpěvačka ukázala i nevzhledné záhyby v podpaží a nejen to! Ani její kdysi nádherný dekolt už není, co býval a o naducaných tvářích snad ani nemusíme mluvit. Talentovaná čokoládová kráska je opravdu famózní zpěvačka, ale měla by zamakat na své kondici.

Mohlo by vás zajímat

Další články