Po tom, co se nám nedávno předvedla Miley Cyrus v plné kráse při močení, rozhodla se další věčná provokatérka Rihanna nenechat zahanbit a na sociální síť Twitter poslala celému světu ukázku toho, jak to vypadá u ní pod sukní.

Na to, že se fotí nahoře bez společně s ostatními celebritami, které na sebe za každou cenu potřebují upozornit, jsme si zvykli. Ale s fotografií, na které jí ruka zakrývá rozkrok, opět šokuje a posunuje hranici o kousek dál.

RiRi, jak se zpěvačce přezdívá, si vyrazila v průhledné sukni, pod kterou jí byly vidět černé kalhotky. Potom si pod sukni strčila ruku a vyfotila se. Aby celá její akce měla opravdu grády, napsala k fotce – škola zabíjí. O co zpěvačce šlo, spekulují zahraniční média včetně deníku Mirror, který apeluje na děti školou povinné, aby svůj idol neposlouchaly.

Chtěla fotkou odvést pozornost médií od faktu, že byla opět vyfocena s násilníkem a jejím bývalým přítelem Chrisem Brownem? Nebo si připadala, že už má málo pozornosti potom, co v zimě rozbouřila vody showbyznysu se svými provokativními fotkami na surfu s pořádným jointem v puse?

A vůbec, nezačíná být tohle posouvání hranic a věčné provokace už trochu trapné? Co myslíte?