Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Rihanna se za svůj obří kolos nestydí: Pořádný zadek špulí, jak jen může!

Rihanna bojuje za kypré postavy!
+ Dalších 42 fotografií
Zpěvačka Rihanna (30) si ze svých kil navíc vůbec nic nedělá. I když ji kolikrát nachytají fotografové v dosti nelichotivých pózách, tak jí je to jedno. Je zamilovaná, úspěšná a šťastná. Navíc v poslední době se snaží všichni prosazovat trend kyprých tvarů a Rihanna je jednou z nich. Za svůj velký zadek se tedy nestydí a to je dobře.

Rihanna byla až do minulého roku prakticky hubeňoučká zpěvačka, která si útlocitně hlídala svoji postavu. Protože má barbadoské předky, tak bylo jasné, že tahle čokoládová kráska má velké sklony ke kyprým tvarům.

Možná proto několik let své tělo trápila v posilovně a dodržovala striktní jídelníček. Jenomže v té době měla neustálé problémy s partnery a nedařilo se jí najít toho pravého. V současné době se snaží své soukromí tajit, ale údajně je šťastná.

Randí už nějaký ten pátek se zámožným podnikatelem a je spokojená. Vykašlala se kompletně na všechny diety, ztloustla, ale vůbec jí to nevadí. Nyní podporuje trend baculatějších holek a na své kolosální pozadí, které šlo ještě před pár lety chytnout do dvou rukou, je patřičně pyšná.

A co myslíte vy? Líbí se vám zpěvačka s kily navíc, nebo jako hubená kráska?

Mohlo by vás zajímat

Další články