Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Rihanna se nestačila divit: Domů se jí vloupal nadržený muž a požádal ji o ruku

Randit měl i s Rihannou v roce 2015.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
zpěvačka

Dům zpěvačky Rihanny se stal místem policejního zásahu kvůli tomu, že do něj vnikl neznámý muž. Ten tvrdil, že chtěl hudební hvězdu požádat o ruku. Muže, který podle webu TMZ pochází z Jižní Karolíny, krátce po vniknutí do domu zadržela ochranka. 

Rihannin dům se stal dějištěm útoku muže, který ji chtěl požádat o ruku. Ten podle webu TMZ přicestoval z Jižní Karolíny a ve čtvrtek vnikl do domova známé zpěvačky, kde ho téměř okamžitě zklidnila její ochranka.

Nezvaná návštěva v domě slavné zpěvačky

Muž následně tvrdil, že plánoval požádat zpěvačku o ruku. Rihannin tým okamžitě zavolal policii. Když policisté dorazili, nasadili muži pouta, naložili ho do auta a následně ho předvedli k výslechu.

Nezvaný návštěvník, oblečený v červené mikině Nike, neporušil žádné zákony, ačkoli byl požádán, aby odešel a již se nevracel.

Není to přitom poprvé, co Rihanna zažila podobnou situaci. V roce 2018 byl muž jménem Eduardo Leon zatčen v Rihannině domě v Los Angeles. Leon byl údajně v domě nejméně jeden den, zatímco Rihanna byla mimo město. Policistům prý řekl, že tam byl kvůli sexu se zpěvačkou.

Situace je pro zpěvačku děsivá zejména proto, že Rihanna je nyní ve vysokém stupni těhotenství. Druhé dítě čeká stejně jako to první s raperem A$AP Rockym.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy