Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Rihanna s boky jako skříň se narvala do nevkusných kozaček: Vypadala jako masitý ovar zabalený v županu

Rihanna vypadá opravdu hrozně.
+ Dalších 28 fotografií
Kde jsou ty časy, kdy jsme nad fotkami Rihanny (30) doslova slintali a nemohli se jich nabažit. V současné době není zpěvačka svému mladšímu já už ani trochu podobná. Je pravdou, že byly doby, kdy byla hodně hubená, ale nyní přešla do velkého extrému. Kdyby svým kilům alespoň přizpůsobila šatník, bylo by to o něčem jiném. Rihanna ale evidentně ztrácí soudnost.

Na začátku své kariéry barbadoská kráska jenom zářila. Postupem času se Rihanna (30) pomalu měnila z puberťačky v dospívající dámu a nakonec v pořádnou dračici. Jenomže s příchodem třicítky a nového partnera přišla také nová image.

Všichni milujeme ženy krev a mléko, které je za co chytit, ale čokoládová kráska v poslední době neuvěřitelně tápe. Že má docela dost kil navíc by nemuselo být až tak velkým problémem, kdyby se uměla obléct.

Rihanna má kolem sebe určitě celý tým stylistů, a přesně proto fanoušci nevěřícně kroutí hlavou nad jejími modely, ve kterých v poslední době chodí na veřejnost. Naposledy předvedla snad to nejhorší z nejhoršího.

Vyšla si v hnědých kozačkách, které zdůrazňovaly její mohutná stehna ještě dvakrát tolik, a k tomu zvolila něco jako šátek stejné barvy, přes který jí jemně prosvítala prsa. Celkový dojem byl příšerný a Rihanna vypadala, že má ještě o třicet kilo více než normálně.

Zpěvačka by měla buď něco dělat se svým šatníkem, popřípadě vyměnit stylistu, nebo se snažit zhubnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články