Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rihanna pláče doma do polštáře: Její osudové lásce se narodilo dítě

Na podzim loňského roku si spolu expár vyšel na zápas. Zápasy má Chris
moc rád.
Zdroj: profimedia.cz
A je to v kelu, Rihanno. Teď si musíš najít jiného hajzla s násilnickými sklony.

Byly doby, kdy se v americkém bulváru neprobíralo nic jiného než vášnivý vztah mezi zpěvačkou Rihannou (27) a zpěvákem Chrisem Brownem. Právě ten krásce z Barbadosu občas parádně upravil fasádu. A Rihanna, protože je subinka, mu jeho pravý hák poměrně dlouhou dobu trpěla. Jenže všechno má svoje meze, vocamcaď pocamcaď, a tak jednoho krásného dne došlo na definitivní rozchod a chlapec si šel na chvíli sednout do chládku. Ani dnes se ale Rihanna netají tím, že byl Chris její osudovou láskou.

Brown naopak nic takového netvrdí a na důkaz toho, že se ze současného árenbí idolu nepodělává, si upekl dítě s jinou. Chris Brown se stal otcem – před devíti měsíci mu údajně jakási modelka Nila porodila holčičku. Známý agresor tuhle novinku ze soukromého života zatím ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. Dokážeme si ale představit, jak tahle informace zamávala s Rihannou.

Související články

Další články