Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Rihanna oblékla šaty, ve kterých vypadala jako chobotnice a tvářičky měla jako dva cumlíčky!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 35 fotografií
Rihanna (30) má v poslední době docela problémy se svou váhou. Od chvíle, kdy začala chodit se zámožným podnikatelem, tak poněkud nezadržitelně kyne. Dlouho jí trvalo, než pochopila, že už není hubená kočička jako kdysi a nemůže tak nosit outfity, na které byla doposud zvyklá. Nyní to vypadá, že dokonce i nějaké to kilo zhubla a šatník přizpůsobila kilům.

Rihanna byla v minulosti opravdu hodně hubená, ale netajila se tím, že na své postavě hodně maká. Protože má barbadoské předky, tak je jasné, že má sklony k tloustnutí. Hodiny se trápila ve fitku a její luxusní postavička byla poctivě vydřená.

Od doby, kdy je konečně šťastně zamilovaná, tak evidentně na nějaké cvičení a diety kašle Poměrně hodně přibrala na váze a šlo to vidět hlavně na jejích tučných stehnech a tváři. Když se ukázala naposledy ve společnosti, tak někteří lidé žasli.

Nejenom že přizpůsobila model své korpulentnější postavě, ale také mírně zhubla. Naducané tvářičky jí však zůstaly. Navíc vynesla velmi zajímavé šaty, které byly bezpochyby úchvatné, ale vtipálci na sociálních sítích si neodpustili komentář, že vypadá jako chobotnice. Co myslíte vy?

Související články

Další články