Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Rihanna na Super Bowlu propálila těhotenství: Rostoucí bříško ukázala v rudém latexu

Rihanna čeká druhé dítě.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Těhotenství

Na pódium se vrátila po dlouhých pěti letech. Zpěvačka Rihanna (34) v neděli večer zazářila na finálovém zápase amerického fotbalu, takzvaném Super Bowlu, který se uskutečnil v Inglewoodu v Kalifornii. Kromě toho, že předvedla pořádnou show, šokovala také své fanoušky krásnou novinkou. Rihanna, která podle webu Page Six během své dlouhé pauzy vydala jen jediný singl, je podruhé těhotná. 

Barbadoská zpěvačka Rihanna zazářila během přestávky finále ligy amerického fotbalu NFL. Protože vystoupila poprvé po šesti letech, byli její fanoušci naprosto u vytržení.

Vystoupení zahájila skladbou „Bitch Better Have My Money“ a na sobě měla červenou kombinézu s latexovým topem. Následně zazpívala hity jako „Where Have You Been“, „Only Girl“ či „Umbrella“. Během představení ukázala těhotenské bříško, čímž všechny fanoušky i přítomné šokovala. Druhé dítě čeká stejně jako to první s raperem A$AP Rockym.

Rihanna se vrátila po letech pauzy

Rihanna nevydala žádné album od roku 2016, kdy představila Anti. Své poslední turné navíc ukončila v listopadu téhož roku. Během dlouhé pauzy vypustila do světa pouze jeden singl, a to v říjnu minulého roku. Tehdy vydala hit „Lift Me Up“ ze soundtracku Black Panther: Wakanda Forever, jak píše web Page Six.

Třináctiminutová přestávka v rámci finálového utkání amerického Super Bowlu patří k absolutním vrcholům v zábavním průmyslu. Během ní vystupují ty největší hvězdy současné scény (například Lady Gaga, Michael Jackson, Beyoncé, Madonna nebo Prince) a vysílají se nejrůznější reklamy, které si inzerenti koupí. Třicetivteřinová reklama stojí podle webu Statista sedm milionů amerických dolarů, nejedná se tak vůbec o levnou záležitost. I z tohoto důvodu mají na akci často reklamy jen opravdu velké firmy jako Coca Cola, Pepsi, Apple, Netflix či Budweiser.

Související články

Další články