Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rihanna má dvojnici: Z téhle rozkošné holčičky začalo šílet velké množství fanoušků

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 25 fotografií
podoba
Zpěvačka Rihanna (31) nestačí zírat. Na Instagramu objevila svou malou dvojnici. Holčička se jmenuje Ala'a a vypadá, jako by Rihanně z oka vypadla. Nadšená zpěvačka její fotku umístila i na svůj profil, čímž jí určitě otevřela nejedny dveře do velkého světa módy, po kterém Ala'a touží.

Malá holčička, která se jmenuje Ala'a, díky Rihanně přes noc nadchla celý svět. Zpěvačka přidala fotku své malé dvojnice na Instagram a neskrývala, jak moc ji podoba šokovala. "Málem jsem upustila telefon. Jak?" ptala se Rihanna svých fanoušků.

Dívenku proslavila její matka Bria, která Ala'ainy roztomilé snímky přidávala na svůj Instagram. Až na jednom snímku však byla podoba mezi holčičkou a Rihannou tak obrovská, že ji Rihanně začali fanoušci posílat ve velkém.

Ala'a se snaží prosadit jako dětská modelka a je dost možné, že díky Rihanně se jí povede získat víc zakázek, než měla doposud. S touhle tvářičkou ji totiž mohou chtít i přední módní návrháři a co víc, je dost možné, že pro focení kolekce Fenty si ji vybere i sama Rihanna.

Podívejte se do galerie na snímky děvčátka, jehož budoucnost bude jistě zářná. Podobnosti s Rihannou si nelze nevšimnout a malá Ala'a se díky zpěvačce stala přes noc hvězdou sociálních sítí.

Související články

Další články