Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Z Rihanny se stává Ewa Farna: Její stehna by usmrtila i zápasníky sumo

Rihanna by měla se sebou začít konečně něco dělat!
Zdroj: instagram
+ Dalších 32 fotografií
Barbadoská kráska Rihanna (29) naprosto nezadržitelně kyne a vypadá to, že její tloustnutí nebere konce. Pryč jsou ty časy, kdy Rihanna byla majitelkou perfektní postavičky a všechny dívky chtěly vypadat jako ona. Teď je to spíš opačně. Nikdo by si nepřál vypadat jako zpěvačka, která začíná konkurovat svým vzhledem zápasníkům sumo.

Jak se zdá, tak Rihanna (29) svůj boj s nadváhou vzdala. Potom, co si našla miliardáře ze Saúdské Arábie, tak nedělá nic jiného než kyne a kyne. Jejího kolosálního pozadí a především stehen si všimli snad už všichni fanoušci a ze vzhledu své bohyně nejsou vůbec nadšení.

Někteří muži mají opravdu rádi ženy, které je za co chytit, ale nic by se nemělo přehánět. Rihanna byla vždy hubená a na svou postavu velmi dbala. Několikrát se veřejně zmínila o tom, že musí pravidelně cvičit, protože má dědičné sklony k tloustnutí.

No a nyní to vypadá, že fitko nenavštívila hodně dlouho. Nejvíce to odnáší její spodní část těla. Zpěvačka začíná připomínat svými tvary řepu a jejích stehen, která jsou pokrytá celulitidou a tukem, by se zalekl nejeden zápasník sumo.

Vzhled kdysi útlé krásky nelahodí oku a už vůbec ne zdraví. Chtělo by to začít okamžitě něco se sebou dělat.

Související články

Další články